Şafak Sezer'den Cumhurbaşkanı Erdoğan İçin Şok İtiraflar! Erdoğan Solcu Olsaydı Eğer ...

Şafak Sezer'den Cumhurbaşkanı Erdoğan İçin Şok İtiraflar! Erdoğan Solcu Olsaydı Eğer   ...
A Haber kanalında ekranlaragelen Yüzde Yüz Siyaset programının dün akşamki konuğu Şafak Sezer'di. Sezer, programda çoktartışılacak açıklamalar yaptı. Sevilay Yükselir'in programınakatılan Sanatçı Şafak Sezer'den Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a övgüler, sol kesime yergiler. Şafak Sezer, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın solcu olması durumunda, solcuların Erdoğan'ın heykeli dikeceğinisöyledi. ''İyi niyetimden Gezi'ye katılmıştım'' diyen oyuncu Şafak Sezer, ''Bu bir döneklik değil, bir fikirdeğişimidir. Cumhurbaşk

A Haber kanalında ekranlara gelen Yüzde Yüz Siyaset programının dün akşamki konuğu Şafak Sezer'di. Sezer, programda çok tartışılacak açıklamalar yaptı. Sevilay Yükselir'in programına katılan Sanatçı Şafak Sezer'den Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a övgüler, sol kesime yergiler. Şafak Sezer, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın solcu olması durumunda, solcuların Erdoğan'ın heykeli dikeceğini söyledi. ''İyi niyetimden Gezi'ye katılmıştım'' diyen oyuncu Şafak Sezer, ''Bu bir döneklik değil, bir fikir değişimidir. Cumhurbaşkanı'nın elini sıktığım zaman onu semt ağabeyi olarak görüyorsam, diğerlerinden bunu göremiyorsam bu benim kazancımdır.

 

Bir dönem Erdoğan'a gösterdiği sevgi ve saygıdan dolayı saldırılara maruz kalan ünlü sanatçı ve komedyen Şafak Sezer, Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında konuştu. Sezer, "Erdoğan solcu olsaydı heykeli dikilirdi" dedi.

 

Yüzde Yüz Siyaset'in bu haftaki konuğu ünlü oyuncu ve komedyen Şafak Sezer'di. Sevilay Yükselir'in moderatörlüğünü yaptığı Yüzde Yüz Siyaset'e katılan Şafak Sezer yaptığı açıklamada 'Cumhurbaşkanımızın elini sıktığımda onu bir semt abisi gibi görüyorsam ve diğerlerinden bunu göremiyorsam demek ki bu benim kazancımdır' dedi.

 

İşte o açıklamalar:

 

"İYİ NİYETİMDEN GEZİ'YE KATILMIŞTIM"

 

"Şimdi ben ne halkın ne de bir partinin kobayı olmak istemiyorum. Fakat tesadüf eseri iyi niyetimizden o kalabalığın içinde durdum. İlk günkü kalabalık güzeldi. Kimse ne olduğunu bilmiyordu ki. Gezi Parkı'nı da o ağacı da bilmiyorum. İş başka bir yere gitti. Sanatçı tuttuğu takımı bile söylediği zaman eleştiri alan bir durumda şu an. Psikolojik olarak rahatsız ediyorlar. Baskı çok yüksek sosyal medyada. Ama karşılığı yok."

 

"ERDOĞAN SOLCU OLSA HEYKELİ DİKİLİRDİ"

 

"Cumhurbaşkanı solcu olsaydı her yere heykeli dikilirdi.Eski soldan bahsediyorum. Her kavgada birkaç işadamı, sanatçı, milletvekili yok edilmeye çalışılıyor. Cumhurbaşkanı'na da aynı muameleyi yapıyorlar. Onu sevdiğin zaman yasaklıyorlar. Ben anlamadım bu işi kim diktatör?"

 

"BU DÖNEKLİK DEĞİL, FİKİR DEĞİŞİMİ"

 

"Bu bir döneklik değil, bir fikir değişimidir. Cumhurbaşkanı'nın elini sıktığım zaman onu semt ağabeyi olarak görüyorsam diğerlerinden bunu göremiyorsam bu benim kazancımdır. Keyif alıyorsam benim hayatına karışmasına müsaade etmem. 44 yaşındayım. Aileyi temsil ediyorum. Onursuzluğu temsil etmiyorum. Türk evladıyım, öleceğim Türk olarak."