Şehit düşen savcı Mehmet Selim Kiraz'ın acılı eşi çok acıklı konuştu

Şehit düşen savcı Mehmet Selim Kiraz'ın acılı eşi çok acıklı konuştu
Şehit savcı Mehmet Selim Kiraz'ın acılı eşihakim Yasemin Kiraz, Berkin dosyası için konuştu. Paylaş. Şehit savcının eşi Berkin davası içinkonuştu.Mehmet Kiraz Yasemin Kiraz terör şehit ÇAğlayan Adliyesi. Teröre şehit gidensavcı Mehmet Selim Kiraz'ın acılı eşi hakim Yasemin Kiraz, taziye evindekonuştu. Teröre şehit giden savcı Mehmet Selim Kiraz'ın acılı eşiyargıç Yasemin Kiraz, taziye evinde konuştu: O adliyeye benikimse sokamaz. Bir daha asla girmem. Önünden bile geçmek istemiyorum. Teröre şehit giden savc

Şehit savcı Mehmet Selim Kiraz'ın acılı eşi hakim Yasemin Kiraz, Berkin dosyası için konuştu. Paylaş. Şehit savcının eşi Berkin davası için konuştu.Mehmet Kiraz Yasemin Kiraz terör şehit ÇAğlayan Adliyesi. Teröre şehit giden savcı Mehmet Selim Kiraz'ın acılı eşi hakim Yasemin Kiraz, taziye evinde konuştu. Teröre şehit giden savcı Mehmet Selim Kiraz'ın acılı eşi yargıç Yasemin Kiraz, taziye evinde konuştu: O adliyeye beni kimse sokamaz. Bir daha asla girmem. Önünden bile geçmek istemiyorum. Teröre şehit giden savcı Mehmet Selim Kiraz'ın acılı eşi hakim Yasemin Kiraz, taziye evinde konuştu: O adliyeye beni kimse sokamaz. Bir daha asla girmem. Önünden bile geçmek istemiyorum. 'Şu an acımı yaşıyorum' diye ekledi.

Acılı eş Yasemin Kiraz, hayat arkadaşını kaybettiği adliyeye bir daha girmek istemiyor. Kiraz’ın yakın dostlarına “O adliyeye beni artık kimse sokamaz. Bir daha asla girmem. Önünden bile geçmek istemiyorum. Ben eşimden bir gün bile incinmedim. En çok da içimi bu yakıyor. Görev insanıydı. Mesleğine düşkündü. Çok şükür ki şehit oldu” dediği öğrenildi.

 Kiraz yakın çevresiyle olay gününe ilişkin konuşmak istemiyor. Sadece dua ederek acısını yaşamak isteyen Kiraz “Olayın adli boyutuna şu anda çizgi çekip kenara koydum. Kendimi toparladıktan sonra detaylarıyla elbette ilgileneceğim. Ancak şimdi hiçbir şeyi düşünmüyorum, sadece acımı yaşıyorum” diyerek olaya ait bir şey konuşulmamasını istedi. Taziyeye gelen tanıdıklarından yeni doğan iki bebeğe de Mehmet Selim adı verildi.

 

Berkin’in dosyasını seve seve alırım

 

Savcı Kadir Nazmi Yelkenci “Arkadaşımıza yüreğim kanadı. Adliyede huzurumuz kaçtı. Berkin'in dosyasını verirlerse seve seve alırım" dedi.

 

O kurşun hepimize sıkıldı

 

Şehit savcıyla aynı büroda çalışan Savcı Hüseyin Öz şunları söyledi: “Sözün bittiği yerdeyiz. İçimiz yandı. Terör adres sormuyor. O kurşun adalete sıkıldı, hepimize sıkıldı. Ama terörden korkmak olmaz."

 

Ciğerparemiz gitti insanımız gitti

 

Savcılardan A.S. ise “Ciğerparemiz gitti. Gönül insanımız gitti. İnsanlığın yüzde 10’unun onun gibi yüreği olsa dünya cennet olurdu" diye konuştu.