Şehr-i Ağrı'da Okullar Tatil İlan Edildi Bomba Gelişmeler Yaşanıldı!

Şehr-i Ağrı'da Okullar Tatil İlan Edildi Bomba Gelişmeler Yaşanıldı!
Ağrı'da etkisi arttıran yoğun kar yağışı 23 Mart 2015 Pazartesi Ağrı'da Okullar yarın tatil mi? Ağrı'da kar Tatili var mı?sorularını akla getirdi. Ağrı'da Hayatı olumsuz etkileyen hava şartları tümgözleri Ağrı Valiliğine çevirdi. Ağrı Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada, “İlimiz merkezi ve ilçelerindeki yoğun kar yağışı nedeniyle, Ağrı merkez, Diyadin, Patnos, Tutak, Hamur ve Taşlıçay ilçe merkezleri ile köylerindeki bütünokullar 23 Mart 2015 Pazartesi günü (Bir gün süreyle) tatil edildi. Yoğun kar yağı

Ağrı'da etkisi arttıran yoğun kar yağışı 23 Mart 2015 Pazartesi Ağrı'da Okullar yarın tatil mi? Ağrı'da kar Tatili var mı? sorularını akla getirdi. Ağrı'da Hayatı olumsuz etkileyen hava şartları tüm gözleri Ağrı Valiliğine çevirdi. Ağrı Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada, “İlimiz merkezi ve ilçelerindeki yoğun kar yağışı nedeniyle, Ağrı merkez, Diyadin, Patnos, Tutak, Hamur ve Taşlıçay ilçe merkezleri ile köylerindeki bütün okullar 23 Mart 2015 Pazartesi günü (Bir gün süreyle) tatil edildi. Yoğun kar yağışı ve olumsuz hava koşulları eğitime engel olmaya devam ediyor. Ağrı'da yoğun kar yağışı nedeniyle Ağrı Valisi açıklama yaptı ve okulları tatil etti. Ağrı il merkezi ve ilçelerde 23 Mart Pazartesi günü okulları tatil ettirdi.Ağrı Valiliğinden yapılan açıklama göre; yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime ara verildi.

 

Ağrı Valiliği’nden yapılan yazılı açıklamada, “İlimiz merkezi ve ilçelerindeki yoğun kar yağışı nedeniyle, Ağrı merkez, Diyadin, Patnos, Tutak, Hamur ve Taşlıçay ilçe merkezleri ile köylerindeki bütün okullar 23 Mart 2015 Pazartesi günü (Bir gün süreyle) tatil edilmiştir. Doğubayazıt ilçe merkezindeki okullar hariç, taşımalı okullar ile köy okulları 23 Mart 2015 Pazartesi günü (Bir gün süreyle) tatil edilmiştir. Eleşkirt ilçe merkezi ve köylerinde ise, kar tatili kararı alınmamıştır. Ayrıca kamuda çalışan engelli ve hamilelere de bir günlük idari izin verilmiştir” denildi.