Selahatin Demirtaş'ın Erdoğan'a şok sözleri siyaset gündemine bomba gibi düştü!

Selahatin Demirtaş'ın Erdoğan'a şok sözleri siyaset gündemine bomba gibi düştü!
Selahatin Demirtaş'ın Erdoğan'a şok sözleri siyaset gündemine bomba gibi düştü!!Demirtaş'tan Erdoğan'a şoksözler geldi: ‘Çok yüz verdik, 400 istiyor’..Halkların Demokratik Partisi (HDP) Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 400 milletvekili hedefine atıfta bulunarak, “Dikkat ederseniz bu sorunları çözmek için 400 istemiyor.

 Demirtaş'tan flaş açıklama geldi: ‘Çok yüz verdik, 400 istiyor’..Halkların Demokratik Partisi (HDP) Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 400 milletvekili hedefine atıfta bulunarak, “Dikkat ederseniz bu sorunları çözmek için 400 istemiyor.

Ajanskonya.net'in İHA'dan edindiği habere göre,Bu sorunlardan bahsetmiyor. Kendisine çok yüz verdiğimiz için 400 istiyor” dedi.


HDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Halkların Demokratik Kongresi tarafından düzenlenen Alevi Konferansı’na katıldı. Konferansta konuşan Demirtaş AK Parti’nin mevcut durumdan rahatsız olmadığını iddia ederek, “Türkiye’de eşitlik hukuku, gerilimin tansiyonun düştüğü bir durum gelişirse iktidarları biter. İktidarlarının beslenme kaynağı budur. Musluğu niye kendi elleri ile kapatsınlar. Çözmeyecekler. Ne Kürt’ün yarasına merhem olacaklar ne Alevi’nin. O derde derman geldiği gün ortada AKP kalmamış olacak zaten” diye konuştu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 400 milletvekili hedefine de atıfta bulunan Demirtaş, “Dikkat ederseniz bu sorunları çözmek için 400 istemiyor. Bu sorunlardan bahsetmiyor. Kendisine çok yüz verdiğimiz için 400 istiyor. Sorunlar çözülecekse bir çözeceğiz” ifadelerini kullandı.