Selahattin Demirtaş'tan Şok Erdoğan Kehaneti Gündeme Bomba Gibi Düştü!

Selahattin Demirtaş'tan Şok Erdoğan Kehaneti Gündeme Bomba Gibi Düştü!
İstanbul Kazlıçeşme'deki Nevruz kutlamalarında konuşan Selahattin Demirtaş, Erdoğan'a yüklendi. Demirtaş, 'Bizi elinde tuttuğu devlet imkanları ile ezmeye çalışanlara karşı birlik olma zamanıdır. Mersin'de "Artık Yeter Önder Apo'ya Özgürlük" şiarı ile Tırmıl Sanayi Sitesi yanında bulunan boş alanda kutlanan Newroz, on binlerce yurttaşın katıldığı görkemli bir kutlamaya dönüştü. HDP Eş Genel Başkanı Demirtaş, Erdoğan'a seslenerek, “Birilerinin 'tek adam benim, her şey benden sorulur' dediğine bakmayın, evet

İstanbul Kazlıçeşme'deki Nevruz kutlamalarında konuşan Selahattin Demirtaş, Erdoğan'a yüklendi. Demirtaş, 'Bizi elinde tuttuğu devlet imkanları ile ezmeye çalışanlara karşı birlik olma zamanıdır. Mersin'de "Artık Yeter Önder Apo'ya Özgürlük" şiarı ile Tırmıl Sanayi Sitesi yanında bulunan boş alanda kutlanan Newroz, on binlerce yurttaşın katıldığı görkemli bir kutlamaya dönüştü. HDP Eş Genel Başkanı Demirtaş, Erdoğan'a seslenerek, “Birilerinin 'tek adam benim, her şey benden sorulur' dediğine bakmayın, evet sen teksin ve tek kalmaya devam edeceksin. Biz milyonlarız, sen teksin” dedi. İstanbul Newrozu'nu izlerken bir daha gördüm ki, aslında Newroz alanı sadece bir sonuç. İnsanlar oraya kendi Newrozlarını alıp geliyorlar ve alanda da bunların toplamı yeni bir enerji oluşturuyor.

HDP Eş Genel Başkanı Demirtaş, Erdoğan’a seslenerek, “Birilerinin ‘tek adam benim, her şey benden sorulur’ dediğine bakmayın, evet sen teksin ve tek kalmaya devam edeceksin. Biz milyonlarız, sen teksin” dedi.

İstanbul’daki Newroz kutlamalarında bir araya gelen yurttaşlara seslenen HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, “Bakmayın birilerinin her şeye karşı çıktığına, birilerinin ‘tek adam benim, her şey benden sorulur’ dediğine. Evet sen teksin ve tek kalmaya devam edeceksin. Biz milyonlarız, sen teksin. Yalnız olmaya devam edeceksin. Zannetme ki bu dünya sana kalacak” dedi.