Şener Şen'in Olay Yaratan Şok Beyanatları Bomba Gelişmeler!

Şener Şen'in Olay Yaratan Şok Beyanatları Bomba Gelişmeler!
"Eylem yapmayı, yaşamda diğer hiçbir şey yapmayanlara bırakıyorum" sözleri yüzünden eleştirilen Şener Şen'den cevap geldi. Ünlü sanatçı gezi olayları ile ilgili hakkında çıkan söylemlere ve yaşanan olaylar hakkında konuştu. Almanya'nın Nürnberg kentinde en önemli kültür faaliyeti olarak sayılan 20'nci Türk-Alman Film Festivali başladı. Şener Şen'e 'Onur' ödülü. Tafelhalle'de yapılan açılış törenine Şener Şen, Uğur Yücel, Cem Yılmaz ve Anna Schygulla birlikte geldi. Yılların usta ve efsane aktörü Şener ŞEN,

"Eylem yapmayı, yaşamda diğer hiçbir şey yapmayanlara bırakıyorum" sözleri yüzünden eleştirilen Şener Şen'den cevap geldi. Ünlü sanatçı gezi olayları ile ilgili hakkında çıkan söylemlere ve yaşanan olaylar hakkında konuştu. Almanya'nın Nürnberg kentinde en önemli kültür faaliyeti olarak sayılan 20'nci Türk-Alman Film Festivali başladı. Şener Şen'e 'Onur' ödülü. Tafelhalle'de yapılan açılış törenine Şener Şen, Uğur Yücel, Cem Yılmaz ve Anna Schygulla birlikte geldi. Yılların usta ve efsane aktörü Şener ŞEN, Almanya'da katıldığı yirmincisi Türkiye - Almanya film festivalinde sert bir çıkış yaptı.Şener Şen atıldığı Türk-Alman film festivalinde çok sert çıktı. Konuşmasında Şener Şen; "Aklınızı başınıza toplayın" dedi.

Ünlü ve usta oyuncu Şener Şen Almanya'da düzenlenen 20. Türk - Alman Film Festivali'ne katılan ve orada konuşma yapan Şener Şen "aklınızı başınıza toplayın" dedi.

Ünlü oyuncu Şener Şen Almanya'da düzenlenen 20. Türk - Alman Film Festivali'ne katıldı. Oyuncu sosyla medyada oldukça tepki toplayan sözleriyle ilgili açıklamlarda bulundu.

 

Cumhuriyet'ten Ceren Çıplak'ın haberine göre haberine göre "Sadece birkaç cümle söyleyip gideceğim" diyen Şen,

 

"Meğer ne kadar sevgisizmişiz... Meğer ne kadar hoşgörüden yoksunmuşuz... Halkına ileri demokrasiyi layık görmeyen iktidarlar yüzünden sıradan vatandaşlar benimle aynı görüşten değilsin diye birbirleriyle kavgaya tutuşuyorlar. Türkiye ’de herkesin aklını başına toplaması lazım. Bu cinnet halinden kurtulmazsak sonumuz iyi değil" dedi.