Şok Etkisi Yaratan Skandal Bomba Gelişme! Sapasağlam Gitti Engelli Çıktı!

Şok Etkisi Yaratan Skandal Bomba Gelişme! Sapasağlam Gitti Engelli Çıktı!
Eskişehir'de astım ve KOAH hastası 52 yaşındaki Kamil Buluç, yaklaşık iki buçuk yıl önce yürüyerek gittiği hastanede yüzde 99 engelli olarak çıktı. Eskişehir ilinde astım ve KOAH hastası olduğu ifade edilen 52 yaşında olan Kamil Buluç, yaklaşık iki buçuk sene evvel yürüyerek gittiği hastanede yüzde 99 engelli olarak çıktığı bildirildi. Eskişehir'de yaşanan talihsiz olayda hastaneye sağlam olarak giren hasta adam yatalak ve yüzde 99 engelli olarak çıktı. Bundan 2,5 yıl evvel hastaneye giden Kamil Buluç veril

Eskişehir'de astım ve KOAH hastası 52 yaşındaki Kamil Buluç, yaklaşık iki buçuk yıl önce yürüyerek gittiği hastanede yüzde 99 engelli olarak çıktı. Eskişehir ilinde astım ve KOAH hastası olduğu ifade edilen 52 yaşında olan Kamil Buluç, yaklaşık iki buçuk sene evvel yürüyerek gittiği hastanede yüzde 99 engelli olarak çıktığı bildirildi. Eskişehir'de yaşanan talihsiz olayda hastaneye sağlam olarak giren hasta adam yatalak ve yüzde 99 engelli olarak çıktı. Bundan 2,5 yıl evvel hastaneye giden Kamil Buluç verilen bazı ilaçlar nedeniyle bir yılda yatalak oldu. Ülkemizde sağlık sektörü git gide daha kötüye giderken son günlerde sağlık sektöründe neler oluyor diye soran insanlara hak verilmesi gerekiyor. Yaşlı adam hastaneye yürüyerek gitti %99 engelli olarak çıktı işte vahşet!

Eskişehir ilinde yaşanan olayda; astım ve KOAH hastası 52 yaşında olan Kamil Buluç, ortalama iki buçuk sene önce yürüyerek gittiği hastanede yüzde 99 engelli olarak evine döndü. Şükran Bulut, eşinin ilaçlı tomografi çekilirken solunumunun ve kalbinin etkilediğini ve atışının kesildiğini, doktorların çabaları ile hayata döndürüldüğünü ifade ederken "Derman ararken dert bulduk" dedi.

 

 

Evli 2 çocuk babası işçi emeklisi olan Kamil Buluç, Yeni Bağlar Mahallesi'ndeki evlerinde yatalak olarak hayatına devam ediyor. 43 yaşındaki Şükran Buluç, eşinin KOAH ve astım hastası olduğunu, 7 Kasım 2012 yılında yürüyerek Yunus Emre Hastanesi'ne gittiğini ve hastaneden yaklaşık bir sene sonra yatalak olarak çıktığını bildiriyor. Eşinin tomografi için kendisine verilen ilaçlar nedeniyle bu duruma geldiğini iddia eden Şükran Buluç şunları söyledi:

 

"Eşim astım ve KOAH hastası. Rahatsızlanınca doktora gitti. Doktor ilaç vermiş, bir hafta sonra kontrole gel demiş. İlaçları kullandı, kontrole gitti. Doktor 'seni bir de tomografiye yollayayım' demiş. İlaçlı tomografisi çekilmek istenmiş. İlaca karşı vücudu reaksiyon göstermiş, solunumu ve kalbi durmuş. Doktorların müdahalesiyle 60 dakika sonra geri döndürdüler. 10 ay yoğun bakımda kaldı. Hastaneye yürüyerek, sapa sağlam gitti, yüzde 99 özürlü çıktı. Tomografi ilacı enjekte edildikten 5 dakika sonra solunum ve kalbi durmuş.”