Şok Lakırdı 1 Nisan Şakası O Vilayeti Ayağa Kaldırdı Flaş Anlar Yaşanıldı!

Şok Lakırdı 1 Nisan Şakası O Vilayeti Ayağa Kaldırdı Flaş Anlar Yaşanıldı!
İzmir'in Torbalı ilçesinde yapılan 1 Nisan şakası, bu kadar da olmaz dedirtti.1 Nisan şakası mı eşek şakası mı? 1 Nisan şakası,İzmir. Böyle 1 Nisan şakası görülmedi. 1 Nisan malum, şaka günü. Ancak 1 Nisan şakası kimi zaman eşşek şakasına dönüp,ailelere sinir krizi yaşatmakta. Bunun bir örneği de İzmir Torbalı'da yaşandı. İzmir'de yapılan 1 Nisan şakası yok artık dedirtti.Arkadaşına ve çevresine nisan 1 şakası yapmak isteyen bir kişi arkadaşının fotoğrafını kullanarak öldü haberi yapınca bütün il ayağa kalk

İzmir'in Torbalı ilçesinde yapılan 1 Nisan şakası yine 1 Nisan'ı Türk halkının ne kadar çok sevdiğini gösterdi. İddiaya göre, Torbalı'da ikamet eden M.Ö. (19) isimli genç kız, en yakın arkadaşı S.Ç'nin (20) Urla ilçesinde trafik kazası geçirerek hayatını kaybettiğini sosyal paylaşım sitesi üzerinden duyurdu. Olay İzmir'de meydana geldi. Genç kızın en yakın arkadaşı 1 Nisan şakasını abartınca olanlar oldu. Sosyal paylaşım sitesinde arkadaşının trafik kazası geçirdiğini paylaştı. Büyük tepki topladı. İzmir'de yakın arkadaşı tarafından yapılan 1 nisan şakası sarpa sardı.S.Ç isimli genç kızın öldüğünü sosyal medyadan duyuran arkadaş,bunu ailesininde görmesi üzerine sinir krizleri geçirdi.M.Ö isimli şahsın genç kıza yaptığı bu 1 Nisan şakası adeta şoke etti.

İddiaya göre, Torbalı'da ikamet eden M.Ö. (19) isimli genç kız, en yakın arkadaşı S.Ç'nin (20) Urla ilçesinde trafik kazası geçirerek hayatını kaybettiğini sosyal paylaşım sitesi üzerinden duyurdu. Genç kızın fotoğrafını paylaşan M.Ö., 'Hayallerimiz vardı' notunu da ekledi. Haberi gören birçok ortak arkadaş ise şok oldu. Kısa sürede İzmir'den ve ilçeden genç kızın duvarına taziye mesajları yağdı. Bazı kişiler de genç kızın ailesini arayarak başsağlığı diledi. Her şeyden habersiz olan aile ise, kızlarının öldüğü haberini duyunca sinir krizleri geçirdi. Bazı aile bireyleri durumu araştırdıklarında olayın 1 Nisan şakası olduğu anlaşıldı. M.Ö. ise, aldığı tepkiler üzerine arkadaşının ölüm ilanını sosyal paylaşım sitesinden kaldırdı. Yaşanan bu olay iki genç kızın çevresinden de büyük tepki aldı.