Spor Toto Süper Lig Erteleniyor mu(?) Peki Neden?

Spor Toto Süper Lig Erteleniyor mu(?) Peki Neden?
Fenerbahçe futbolcularının düngece Rizespor maçısonrasında taşıyan otobüsün silahlı saldırıya uğrmasından hemensonra konuşan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç yaşanan saldırıya dairkonuştu.Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Rizespor maçıdönüşünde Fenerbahçe kafilesine yapılan silahlı saldırı sonrası konuştu. NTV Spor'a konuşan Bakan Kılıç saldırıyı 'alçakça' olarak nitelendirdi.Liglerin tatiledilip edilmeyeceğiyönündeki soruyu Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, "Tabii ki hiçbir olasılığıdışlamıyo

Fenerbahçe futbolcularının dün gece Rizespor maçı sonrasında taşıyan otobüsün silahlı saldırıya uğrmasından hemen sonra konuşan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç yaşanan saldırıya dair konuştu.Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Rizespor maçı dönüşünde Fenerbahçe kafilesine yapılan silahlı saldırı sonrası konuştu. NTV Spor'a konuşan Bakan Kılıç saldırıyı 'alçakça' olarak nitelendirdi.Liglerin tatil edilip edilmeyeceği yönündeki soruyu Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, "Tabii ki hiçbir olasılığı dışlamıyoruz. Her türlü olasılık masada" diye yanıtladı. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Çaykur-Rizespor maçı dönüşünde Fenerbahçe otobüsüne gerçekleştirilen silahlı saldırı sonrası NTV Spor'a açıklamalarda bulunarak, ligin ertelenmesi durumunu düşündüklerini söyledi.

Gençlik ve spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Fenerbahçe kafilesini taşıyan otobüse yapılan saldırıyı kınadı.

Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç yayımladığı mesajda, “Rize’de oynanan Çaykur Rizespor-Fenerbahçe müsabakasının ardından Fenerbahçe kafilesini taşıyan otobüse gerçekleşen alçakça saldırıyı üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım. İnsanlıkla uzaktan yakından alakası olmayan bu saldırının herhangi bir camiaya mal edilmesi ve saldırganın da taraftar olarak addedilmesi kesinlikle mümkün değildir. Sporun getirdiği sevgi, kardeşlik ve birliktelik duygularından uzak olan bu hadiseyi gerçekleştirenlerin bir an önce yakalanarak adalet önünde hesap vermelerini sağlayacak hukuki sürecin yakinen takipçisi olacağız. Başta futbol kulüplerimiz olmak üzere tüm spor camiamızla böylesi zamanlarda birlik ve beraberlik duygusuyla kenetlenerek hareket edeceğimizi bir kez daha ifade etmek istiyorum. Olayın derinlemesine tahkikatı emniyet güçlerimiz tarafından yapılmakta olup, olay esnasında yaralanan şoför Ufuk Kıran kardeşimize de Rabbim’den acil şifalar diliyorum” dedi.