TEM kana bulandı şok kazada şok anlar akabinde flaş gelişmeler yaşanıldı

TEM kana bulandı şok kazada şok anlar akabinde flaş gelişmeler yaşanıldı
İstanbul TEM, meydana gelen kaza ile kanabulandı. TEM Otoyolu Bahçeşehir mevkisinde Diyaliz hastalarını taşıyanminübüs ile kamyonun çarpışması sonucunda duyulan feci bilanço 3 ölü, 6 yaralı. Tem otoyolunda kaza yapan hasta diyaliz servisikamyona çarptı kazada 3 kişi olay yerinde can verdi, 6 kişi ağır yaralı hastaneye kaldırıldı. Diyaliz Aracı Kaza Yaptı Ölü ve Yaralı VarBahçeşehir TEM yan yolda diyaliz hastalarınıhastaneye götüren minibüs kamyona arkadan çarptı; 3 diyaliz hastası öldü, 4'ü diyaliz hastası

İstanbul TEM, meydana gelen kaza ile kana bulandı. TEM Otoyolu Bahçeşehir mevkisinde Diyaliz hastalarını taşıyan minübüs ile kamyonun çarpışması sonucunda duyulan feci bilanço 3 ölü, 6 yaralı. Tem otoyolunda kaza yapan hasta diyaliz servisi kamyona çarptı kazada 3 kişi olay yerinde can verdi, 6 kişi ağır yaralı hastaneye kaldırıldı. Diyaliz Aracı Kaza Yaptı Ölü ve Yaralı VarBahçeşehir TEM yan yolda diyaliz hastalarını hastaneye götüren minibüs kamyona arkadan çarptı; 3 diyaliz hastası öldü, 4'ü diyaliz hastası 6 kişi de kişi yaralandı. İstanbul'da Diyaliz aracı kaza yaptı. İstanbul Bahçeşehir mevki TEM Otoyolu yan yolda, servis minibüsünün kamyona çarpması sonucu 3 kişi hayatını kaybederken, 6 kişi de yaralandı.

Kaza, saat 06.00 sıralarında Bahçeşehir TEM yan yol Tahtakale mevkii Edirne istikametinde meydana geldi. Abdullah Şenyiğit idaresindeki servis minibüsü, aynı yönde seyir halindeki Sezai Şimşek yönetimindeki kamyona arkadan çarptı. Çarpmanın şiddetiyle minibüs kamyonun altına girdi. Kazada diyaliz hastaları Alişan Kavutçu (16), Fahrettin Yakışır (51) ve kimliği belirlenemeyen bir kişi öldü. Hasan Yılmaz ve Cemal Oğurur’un da aralarında bulunduğu 4’ü diyaliz hastası 6 kişi de yaralandı. Yoldan geçen diğer sürücülerin ihbarı üzerine bölgeye çok sayıda sağlık, itfaiye ve polis ekibi sevk edildi. İtfaiye ekiplerinin sıkıştıkları minibüsten kurtardığı yaralılar ambulanslarla çevredeki hastanelere kaldırıldı. Kaza yapan minibüste bulunanların Beylikdüzü’ndeki özel bir hastanede diyaliz tedavisi görmeye gittiği öğrenildi. Kazazedelerin aynı hastaneye 2 gün de bir diyaliz tedavisine gittiği belirtildi.