VAN'da 2 PKK'lı Teslim Oldu Akabinde Bomba Gelişmeler Yaşanıldı!

VAN'da 2 PKK'lı Teslim Oldu Akabinde Bomba Gelişmeler Yaşanıldı!
Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde PKK üyesi 1 kişi güvenlik güçlerineteslim oldu. VAN'ın Başkale İlçesi ile Hakkari'nin Şemdinli İlçesi'nde 2 PKK'lı güvenlikgüçlerine teslim oldu. Genelkurmay Başkanlığı resmi internet sitesinde yeralan bilgiye göre…Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde Genelkurbay Başkanlığıncayapılan açıklamada 1 PKK'lı silahsız olarak güvenlik güçlerine teslimoldu. Genelkurmay Başkanlığı'nın resmi internet sitesindeyapılan açıklamada, "29 Mart 2015 günü bölücü terör örgütü mensubu birterörist, Van'

Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde PKK üyesi 1 kişi güvenlik güçlerine teslim oldu. VAN'ın Başkale İlçesi ile Hakkari'nin Şemdinli İlçesi'nde 2 PKK'lı güvenlik güçlerine teslim oldu. Genelkurmay Başkanlığı resmi internet sitesinde yer alan bilgiye göre…Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde Genelkurbay Başkanlığınca yapılan açıklamada 1 PKK'lı silahsız olarak güvenlik güçlerine teslim oldu. Genelkurmay Başkanlığı'nın resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, "29 Mart 2015 günü bölücü terör örgütü mensubu bir terörist, Van'ın Başkale ilçesi Aşağı Çaldıran Jandarma Karakol Komutanlığı'na silahsız ve teçhizatsız olarak teslim oldu.

Genelkurmay Başkanlığı'nın resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, "29 Mart 2015 günü bölücü terör örgütü mensubu bir terörist, Van'ın Başkale ilçesi Aşağı Çaldıran Jandarma Karakol Komutanlığı'na silahsız ve teçhizatsız olarak teslim oldu.