Yasak Aşkta Şoke Eden Bomba Gelişmeler!

Yasak Aşkta Şoke Eden Bomba Gelişmeler!
UŞAK'ın Banaz İlçesi'ndeki bir köyde yaşayan evli ve iki çocuk babası 45 yaşındaki O.T. iddiaya göre, ilişki yaşadığı, eşinden boşanmış, 3 çocuk annesi 28 yaşındaki Ülker Demirayak'ı çıkan tartışmada pompalı tüfekle öldürdü. Uşak'ın Banaz İlçesine bağlı bir köyde yaşayan oto tamirhane işçisi bir adam, aralarında tartışma çıkan sevgilisi, 3 çocuk annesi Ülker Demirayak'ı pompalı tüfek ile katletti. Uşak'ın Banaz İlçesi'ndeki bir köyde yaşayan evli ve iki çocuk babası 45 yaşındaki O.T. iddiaya göre, ilişki ya

Uşak'ta evli ve iki çocuk babası 45 yaşındaki O.T. iddiaya göre, ilişki yaşadığı, 3 çocuk annesi Ülker Demirayak'ı pompalı tüfekle öldürdü. UŞAK'ın Banaz İlçesi'ndeki bir köyde yaşayan evli ve iki çocuk babası 45 yaşındaki O.T. iddiaya göre, ilişki yaşadığı, eşinden boşanmış, 3 çocuk annesi 28 yaşındaki Ülker Demirayak'ı çıkan tartışmada pompalı tüfekle öldürdü. Uşak'ta dün akşam saatlerinde eşinden boşanan üç çocuk annesi 28 yaşındaki kadın sevgilisi tarafından korkunç bir şekilde öldürüldü. Uşak Banaz'da yaşayan ve 3 çocuk annesi olan kadın tüfekle burularak öldürüldü. Henüz katillerin kim olduğu bilinmiyor ama soruşturma tüm hızı ile devam ediyor. Kadın cinayetleri artık son bulmalı.

Edinilen bilgiye göre, olay, Banaz ilçe merkezine 5 km mesafede bulunan Banazköy’de meydana geldi. Bir süre önce eşinden boşanan 3 çocuk annesi Ülker Demirayak’ın (28) evine giden, aralarında ilişki olduğunu iddia eden O.T. (45) isimli şahsın, kadının başka bir kişiyle daha ilişkisi olduğunu öne sürerek, yanında bulunan pompalı tüfekle kadını vurduğu öğrenildi.

 

Banaz’da kesim motoru tamiri yapan evli ve iki çocuk babası O.T. (45) daha sonra olay yerinden uzaklaşırken, ağır yaralanan Demirayak, komşuları tarafından Banaz Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Durumu ağırlaşan kadın daha sonra Uşak Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. Genç kadın yapılan tüm müdahalelere rağmen sabaha karşı yaşamını yitirdi.

 

Zanlı O.T. jandarma ekipleri tarafından olayda kullandığı tüfekle birlikte yakalandı. Maktul Ülker Demirayak’ın 5, 7 ve 9 yaşındaki üç çocuğu Banaz Kaymakamlığı tarafından koruma altına alındı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.