Konya'da Yılın İlk Bebeği Doğdu

Konya'da Yılın İlk Bebeği Doğdu
Konya'da 2018 yılının ilk bebeği 3 kilo 185 gram olarak dünyaya gelen ’Bekir’ bebek oldu.

Konya’da Sevda ve İdris Koyun çifti, ilk bebeklerine yeni yılın ilk dakikalarında kavuştu. Kaliteli videoları ile günün keyfini çıkartmak için sizleri sitemize bekliyoruz. Doğum sancıları tutan 20 yaşındaki Sevda Koyun, Doktor Ali Kemal Belviranlı Kadın, Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesine gelerek doğumu beklemeye başladı. Sancıları artınca doğum odasına alınan genç anne saat 00.07’de normal doğumla 3 kilo 185 gram ağırlığında ve 50 santimetre boyunda bir erkek çocuğu dünyaya getirdi.

Bekir’ adı konulan bebeğin babası İdris Koyuncu ”Elim ayağım titriyor. Çok mutluyum. Yeni yılın ilk çocuğu. 2018’in en büyük hediyesiydi bana. Babamın ismi Bekir olacak. Elim ayağım titriyor sevinçten. 1 senelik evliyim, ilk çocuğum. Allah hayırlı mübarek etsin. Normal doğum. Allah olmayanlarında başına versin inşallah” dedi.

Konya’da yılın ilk bebeği olan Bekir bebeğe Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Konya İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Koç ve hastane başhekimi Erkan Ataş ziyarette bulunarak bebeğe altın taktı.