Beşiktaş taraftarı Müge Anlı'ya nasıl tezahürat etti?

Beşiktaş taraftarı Müge Anlı'ya nasıl tezahürat etti?
Beşiktaş Fenerbahçe'nin olaylı maçı sonrası Türkiye ikiye bölündü. Fenerbahçe taraftarı başta Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş ve oyuncu Tolga Zengin'e büyük tepki gösterip olayı Beşiktaş'a yüklerken Beşiktaşlılar ise Şenol Güneş'in yaralanmasından sonra farklı cepheden tepki gösterirken Müge Anlı'nın canlı yayında söyledikleri şok etmişti.

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunucusu başarılı Müge Anlı'ya tepkiler sürüyor. Beşiktaş taraftarı Müge Anlı'ya nasıl tezahürat etti? Fenerbahçe ve Beşiktaş maçında çıkan korkunç olaylardan sonra Tolga Zengin'in ölmüş annesine yapılan küfür için izleyicinin yaptığını normal karşılaması Beşiktaş taraflarını çılgına çevirmişti. Beşiktaş taraftarının son maçta Müge Anlı'ya küfür ettiği iddia edildi. 

Beşiktaş taraftarlarının Kayserispor maçında aleyhinde küfürlü tezahüratta bulunduğu Müge Anlı'dan açıklama geldi.

MÜGE ANLI BEŞİKTAŞ TARAFTARLARINA CEVAP VERDİ

Müge Anlı ile Beşiktaş taraftarları arasında yaşanan gerilimin ardından Sinan Engin, Müge Anlı'nın Tolga Zengin'i arayıp özür dilediğini söyledi. Öte yandan Müge Anlı, Beşiktaş taraftarlarının Kayserispor maçında kendisi hakkında söylediği küfürlü sözler hakkında Beyaz TV'ye konuştu.

"BENİM NE ALAKAM VAR BU İŞLERLE"

Müge Anlı, Beşiktaş - Kayserispor maçının ardından yaptığı açıklamada, "Benim ne alakam var bu işlerle? Herkes ne dediyse ben de onu söyledim. Canları sağ olsun." diye konuştu.

MÜGE ANLI ALEYHİNE KÜFÜRLÜ TEZAHÜRATLAR YAPILDI

Süper Lig 32. haftasında oynanan Beşiktaş - Kayserispor maçının ilk yarısında siyah beyazlı taraftarlar 40. dakikada ATV'de yayınladığı programda Fenerbahçe derbisini tribünden izleyen ve sonrasında Tolga Zengin'i taraftarlarla tartıştığı için çıkan olaylarda bir nevi sorumlu gösteren Müge Anlı aleyhinde küfürlü tezahüratta bulundu.

TRİBÜNLERDEN ESRA EROL'A DESTEK

Beşiktaş taraftarları Müge Anlı aleyhinde tezahüratta bulunduktan sonra bu kez Müge Anlı'ya tepki göstererek Tolga Zengin'î savunnan ve özellikle Tolga Zengin'e edilen küfürleri tasvip etmediğii söyleyen Esra Erol'a destek olarak, Esra Erol lehinde tezahüratlarda bulunmaya başladı.

MÜGE ANLI'YA GÜLBEN ERGEN'DEN DESTEK

MÜGE ANLI TOLGA ZENGİN İÇİN BUNLARI SÖYLEMİŞTİ

Olaylı derbiyi statta izleyen Fenerbahçe taraftarı Müge Anlı, sabah yayınlanan programında Beşiktaş kaptanı Tolga Zengin'i eleştirdi.

Müge Anlı'nın derbi yorumu:

"Herkes gitsin huzuruyla takımının maçını izlesin. Yenersek yeneriz, yenilirsek yeniliriz ama her şey bir disiplin içinde olmalı. Bunun için bence yöneticilere görev düşüyor. Yöneticiler açıklamalarına dikkat edecekler. Futbolcular dönüp taraftarlara saldırmayacaklar. Sen futbolcusun. O taraftar orada olduğu için para kazanıyorsun. Taraftar her şeyi söyleyebilir ama sen futbolcu olarak dönüp taraftara saldıramazsın. Bunları yapanlar olduğu zaman, bunların meslekten men edilmesi lazım ki; biz huzur için de çoluğumuzla çocuğumuzla gidelim güzel güzel seyredelim"

Müge Anlı'nın bu sözleri Beşiktaşlıların tepkisini çekti. Eski Beşiktaşlı futbolcu Ali Cansun da Müge Anlı'ya cevap verdi. Ali Cansun, "Taraftar orada olduğu için futbolcu para kazanmıyor. Futbolcu, futbol oynama yeteneklerine sahip olduğu için para kazanıyor. Müge Anlı, hadi programına gelenler ana avrat küfür etsin; sen de programını devam ettir bakalım?" ifadelerini kullandı.

Ziraat Türkiye Kupası'nda Beşiktaş ile Fenerbahçe arasında oynanan müsabaka maç 0-0 devam ederken yaşanan olaylar nedeniyle tatil edildi. Şenol Güneş'in kafasına cisim isabet etti ve 5 dikiş atıldı. Müsabaka ile ilgili son karar TFF tarafından 25 Nisan Çarşamba günü verilecek.