Hilmicem ve Damla aşkı mı var? Anıl Damla'ya mı aşık?

Hilmicem ve Damla aşkı mı var? Anıl Damla'ya mı aşık?
Hilmicem ve Damla aşkı mı var? Hilmicem Survivor yarışmasının en yakışıklı isimleri arasında yerini alırken Damla da en güzel ve en sempatik yarışmacısı hiç şüphesiz. Survivor izleyicisi Hilmicem ve Damla'yı birbirine yakıştırıldı. Sosyal medyada yarışmada en be an görüntüleri alan izleyici büyük bir aşk çıkardı ortaya.

Hilmicem ve Damla aşkı mı var? Survivor'da bu sene parkurlar performanslar yarışlar kadar aşklar da konuşulmaya başlandı. Survivor izleyicisi Damla ve Hilmicem arasıda bir aşk olduğunu iddia ederek bu iki yarışmacının an be an görüntüleri ile büyük bir aşk yaşandığını iddia etti. Öyle ki bu aşkın yanında Anıl Berk'in de Damla'ya aşık olduğu iddia edildi. Anıl Damla'ya mı aşık?

Hilmicem ve Anıl'ın hayatlarında özel biri var mı biinmez ama bildiğimiz kadar Damla'nın geçen seneden bir ilişkisi vardı ama Damla'nın sosyal medya hesabında sevgilisi ile hiç fotoğrafının olmaması bu aşkın bittiğinin göstergesi.

GEÇEN SENE DAMLA'NIN YAŞADIKLARI

DAMLA CAN SEVGİLİSİ
 
Survivor'a katılırken Damla Can'ın geride bıraktığı sevgilisinin ismi Orçun Tan. Survivor adasında iletişim ödülünü kazandığında Damla Can hep onunla görüştü.
 
KALP İŞARETİ ONA
 
Damla Can oyunları kazandıktan sonra hep kalp hareketi yapıyor. Damla'nın bu hareketi ekran yoluyla sevgilisine 'Seni seviyorum' mesajı.

survivor-damlanın-sevgilisi-kim
 
"SABRET İNCİ TANEM"
 
Orçun Tan ile olan ilişkisini Damla Can Survivor'da aldığı mektupla ilan etmişti. O mektupta sevgilisi 'Sabret inci tanem' diyerek Damla'ya seslenmişti.
 
SPOR SALONUNDA ÇALIŞIYORDU
 
Özel bir spor salonunda eğitici olarak çalışan Damla Can, Jimnastik, step, aerobik ve fitness dersleri veriyor. Spor yaparken kareleri instagram hesabından paylaşan Damla Can pilates dersi de veriyor.
 
EN AZ KİLO VEREN İSİMLERDEN
 
İzmirli olan Damla Can 27 yaşında. 171 boyundaki Damla Survivor'a katıldığında 56 kiloydu. Survivor adasında en az kilo veren isimlerden biri de o oldu.

survivor-damla-kimdir-sevgilisi-kim