Niran Ünsal kızıyla neden küs? Niran Ünsal'ın kızı kim, ne iş yapar?

Niran Ünsal kızıyla neden küs? Niran Ünsal'ın kızı kim, ne iş yapar?
Niran Ünsal kızıyla küs. Magazin gündeminde uzun süre yer alan Niran Ünsal çıktığı programlarda da çok sert açıklamalarda bulunmuştu. Niran Ünsal'ın kızı Hande Ünsal kimdir detayları haberimizin içinde yerini aldı.

Niran Ünsal kızıyla neden küs? Geçtiğimiz günlerde Hande Ünsal, annesi Niran Ünsal için "Onun beyin ölümü gerçekleşmiş" diyerek şok bir çıkış yapmıştı. Popçu ise kızına "Annenin kalbini kırmak Kabe'yi yıkmak gibidir!" diyerek yanıt vermişti. Anne kız arasındaki gerginliğin nedeni sonunda öğrenildi.

20 BİN LİRA KREDİ ÇEKTİRDİ

Niran Ünsal, bir süre önce paraya sıkıştı. Ancak ünlü popçu bankaların kara listesinde olduğu için kızına rica edip 20 bin lira kredi çektirdi. Fakat Hande Ünsal, evine icra gelince annesinin kredi taksitlerini ödemediğini öğrenip çıldırdı. Anne-kız, o günden beri küs.
Hande Ünsal, kendisine kredi çektirip bankaya taksitlerini ödemeyen annesiyle bir süredir görüşmüyor

HANDE ÜNSAL KİMDİR?

Boy: 1.60
Kilo: 48
İnstagram: @ handeunsal
Twitter: @ handeunsal

1991 yılında dünyaya gelen Hande Ünsal şu anda 26 yaşındadır. Hande Ünsal, şarkıcı Niran Ünsal'ın kızıdır. Haliç Üniversitesi konservatuar mezunu olan Hande Ünsal şarkıcılık yapıyor. Hande Ünsal Serkan Balkan ile evlidir.


Şarkıları

İki Çift Laf
Vicdanın Affetsin
İçimdeki Duman
Sarı Çizmeli Mehmet Ağa
Mor Menekşe
Kül
Suya Hapsettim
Haydi Gel Benimle Ol
Yerine Sevemem