Serkan Sakallıoğlu kimdir? Gülben Ergen spor hocası kim, kiminle aldattı?

Serkan Sakallıoğlu kimdir? Gülben Ergen spor hocası kim, kiminle aldattı?
Gülben Ergen'in Mustafa Erdoğan'ı Erhan Çelik ile evlenemeden önce Serkan Sakallıoğlu ile aldattığı iddia edildi. Nihat Doğan'ın Söylemezsem Olmaz isimli programda söyledikleri gündemi biranda değiştirdi. Gülben Ergen kiminle aldattı? sorusu bugünün en çok aranan kelimesi oldu.

Gülben Ergen'in Mustafa Erdoğan'ı Erhan Çelik ile değil spor hocası Serkan Sakallıoğlu ile aldattığı iddia edildi. Bomba iddia Nihat Doğan'dan geldi. Nihat Doğan Söylemezsem Olmaz programında Gülben Ergen'in Mustafa Erdoğan'ı Erhan Çelik ile değil, spor hocasıyla aldattığını söyledi.

Gülben Ergen ile ortaya çıkan iddialar gündeme bomba gibi düştü. Mustafa Erdoğan ile evlenen ve 3 çocuk sahibi olan Gülben Ergen eşinden boşanarak Erhan Çelik ile evlenmiş hatta umreye dahi gitmişti çift. Erhan Çelik Gülben Ergen ile evliliğinin sonrasında 3 çocuğu kendi çocukları gibi bağrına basmış ve onlarla güzel vakit geçirdiği fotoğraflarda basına yansımıştı. Herşey dört dörtlük giderken çiftin aniden boşanması akıllarda soru işareti bırakmıştı.

Gülben Ergen Erhan Çelik ayırlığındaki sır perdesi kalkmaya başladı. Gülben Ergen'in Mustafa Erdoğan ile evli olduğu dönemde spor hocası Serkan Sakallıoğlu ile aldattığı iddia edildi. Gülben Ergen ile Serkan Sakallıoğlu'nun araç içerisinde çekilen fotoğrafları basına düşmüş ancak Gülben Ergen'in ocak ayında da bir erkekle görüntülenmiş, Ergen’in yardımcısı “Gülben Hanım, o akşam Mustafa Erdoğan ile birlikte tatilden dönecek olan çocuklarını almak için havalimanına gidiyordu eşyaları çok olduğu için ikinci arabayı kullanmayı tercih etti. Fotoğrafları çekilen kişi, yoğun dönemde kullandıkları şoförleridir. Adı Ahmet’tir” demişti. 

gülben ergen serkan sakallıoğlu

Şoför Ahmet değil Hoca Serkan Sakallıoğlu'ymuş!

Gülben Ergen'in şoförü olduğu iddia edilen Ahmet ismindeki kişinin özel dersler veren Serkan Sakallıoğlu isminde bir spor hocası olduğu ortaya çıkmıştı. Gülben Ergen’e de özel ders veren Serkan Sakallıoğlu’nun o gece fotoğraflarının çekilmesinden rahatsız olduğu öne sürüldü.

Gülben Ergenin aşkı olan Serkan Sakallıoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli ve Serkan Sakallıoğlu resimlerini yazımızda bulabilirsiniz. Serkan Sakallıoğlu Gülben Ergenin spor hocası. Daha önce mesaj çekerken yakalanan Gülben Ergen spor hocası Serkan ile olan aşkını inkar etmiş kendisinin şoförü olduğunu söylemişti.


Fakat tüm bu yalanları ortaya Gülben Ergenin oğlu olan Oğulcan Tanrıyar çıkardı. Oğulcan Tanrıyar annesini mesaj çekerken görüntülemiş ve kendi programı olan Kırmızı Halı’da manşet yapmıştı. Manşet yapmasına karşın Serkan Sakallıoğlu ismini vermeyen Oğulcan Tanrıyar Gülben Ergen'in avukatının bir televizyon programında yaptığı açıklamalar nedeniyle bu ismi deşifre etti.

MUSTAFA ERDOĞAN SPOR HOCASI SERKAN SAKALLIOĞLU'NU DÖVMÜŞ

Mustafa Erdoğan, Gülben Ergen'in kendisini spor hocasıyla aldattığını öğrenince spor hocasını dövmüş.

İşte o mesajlaşmalar:

Gülben Ergen: Sorma ufff. Sen nerdesin sevgilim?
YENİ1HAYAT: En arkada.
G.E: Elvan dehşete düştü. Ne güzel bakıyor dedi. Televizyondan daha hoş dedi. Canım o benim dedim. "O benim için ne diyor?" diyor. Sahip misin sen bana? Şah damarım mısın sen benim?
G.E: Ve böyle bakan adamdan bana zarar gelmezmiş.
YENİ1HAYAT: Ara sıra patırtı yaparlar. Kadınlarla dolu olur stüdyo. Çok renklendirir ekranını.
G.E: Alırım sevgiliii. Rengim sensin. Ben de senin gökkuşağın.