İzmir en iyi psikolog için doğru adres Nora Psikoloji

İzmir en iyi psikolog için doğru adres Nora Psikoloji
Günümüzde en yaygın olan ancak çoğu kimsenin önemsemediği bir hastalığın adıdır Psikolojik rahatsızlıklar. Kişinin hayatın akışında karşılaştığı ölüm, ayrılık, boşanma, iş değişiklikleri, mesleki zorluklar, yeni taşındığı yere uyum sağlayama, yalnızlık bunun gibi bir çok etken ile çoğumuz karşı karşıya kalıyoruz. Hayatta karşılaştığınız sıkıntıların ileride bir hastalığa dönüşmemesi için mutlaka profesyonel psikolog danışmanlarından faydalanın...

Günümüzde en yaygın olan ancak çoğu kimsenin önemsemediği bir hastalığın adıdır Psikolojik rahatsızlıklar. Kişinin hayatın akışında karşılaştığı ölüm, ayrılık, boşanma, iş değişiklikleri, mesleki zorluklar, yeni taşındığı yere uyum sağlayama, yalnızlık, deprem  gibi bir çok etken ile çoğumuz karşı karşıya kalıyoruz. Bir ampul veya sigortadaki direnç gibi nasıl ki fazla elektrik akımında ampul patlar, sigorta atar ise kimi insanda bu gibi sıkıntıların üstesinden gelebilirken bir çok insan ise maalesef bu yaşanmışların üstesinden gelmekte başarısız oluyor ve her ne kadar günlük yaşantısına devam etse dahi bilinç altındaki sorunları gün geçtikçe büyüyor ve artık kendisinin başa çıkamayacağı bir hastalığa dönüşüyor.Psikolojik destek herkes için olmazsa olmazlardan. Türkiye Avrupa’ya kıyasla psikolojik destek gören kişi sayısı oldukça düşük seviyede kalıyor. Bunun temel nedenlerinden birisi toplum algısı. Ancak Türkiye son yıllarda eğitim kurumlarında Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlığı bölümü oluşturarak bu konun ne kadar hassas ve önemli olduğunu göstererek tüm tabuları yıkmış oldu.

Türkiye’de psikolojik destek veren kurum ve kuruluşların sayısı her geçen gün artıyor. Yıllardan beri İzmir’de faaliyetini sürdüren Nora Psikoloji deneyimli kadrosu ve doğru tedavi yöntemlerini en hızlı şekilde uygulayarak bir çok hastanın günlük yaşamına sorunsuz devam etmesini sağlayarak bir çok psikolojik danışmanlık veren kurumların önünde yer almıştır. arayanlar için kesinlikle uğramanız gereken Psikoloji danışmanlığı olarak öne çıkıyor.ile de hizmet veren Nora Psikoloji uzman klinik kadrosunda en az 7 ile 10 yıl arasında deneyimleri bulunan kadrosu ile hizmet vermektedir. Türkiye veya Dünya'nın herhangi bir noktasından Online Psikolog tavsiyeleri almak için Nora Psikoloji web sitesini ziyaret ederek. Menüden Online terapi’ye tıkladıktan sonra açılan sayfada Online Randevu sekmesine tıklayarak anında randevunuzu oluşturabilir ve istediğiniz tarih ve saat’te online olarak terapiye başlayabilirsiniz.

İzmir'de yaşadığımız ve bir çok yurttaşımızın hayatını kaybettiği deprem sonrasında bir çok kişi depremin tesirinden kurtulamamış ve bilinç altında depremi büyüterek psikolojik rahatsızlıklara sebep olabilmektedir. Sizlerde veya bir yakınınızda böyle bir sorunun olması durumunda mutlaka psikolog yardımından faydalanmanızı tavsiye ediyoruz.

Nora Psikoloji Talatpaşa Bulvarı No 67 Daire 2 Alsancak İzmir adresinde hizmet vermektedir.