Kamer Genç'ten Haluk Koç'a çok sert flaş cevap geldi!

Kamer Genç'ten Haluk Koç'a çok sert flaş cevap geldi!
Kamer Genç'ten Haluk Koç'a çok sert flaş cevap geldi!Kamer Genç'ten Haluk Koç'a jet cevap geldi!CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç, Parti Sözcüsü Haluk Koç'a jet hızıyla cevap verdi..CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç, Parti Sözcüsü Haluk Koç’u yalancılıkla suçlayarak, "Haluk Koç’un basına ’ağır hastadır’ demesini de kınıyorum, sevinmesin" dedi.

 Kamer Genç'ten Haluk Koç'a jet cevap geldi!CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç, Parti Sözcüsü Haluk Koç'a jet hızıyla cevap verdi..CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç, Parti Sözcüsü Haluk Koç’u yalancılıkla suçlayarak, "Haluk Koç’un basına ’ağır hastadır’ demesini de kınıyorum, sevinmesin" dedi.

Ajanskonya.net'in İHA'dan edindiği habere göre,Partisinin milletvekili aday listesine ilişkin açıklamalarında "Kamer Genç’e geçmiş olsun diliyorum. Ciddi, ağır bir rahatsızlık geçiyor. Umarım sağlıklı olarak döner" diyen ve Genç’in başvuru yapmadığını kaydeden Haluk Koç’a Kamer Genç’ten zehir zemberek bir açıklama geldi.

Twitter hesabından Koç’a sert eleştiriler yönelten Genç, "Tunceli’de CHP’den aday adaylığı için başvurdum. Aday gösterilmedim. Bunun için kırgın değilim. Haluk Koç’un ’ağır hasta, başvurmadı’ demesi yalan. Rahatsızlığım nedeniyle hiçbir parti yöneticisi beni aramadığı halde, Haluk Koç’un basına ’ağır hastadır’ demesini de kınıyorum, sevinmesin" ifadelerini kullandı.