A Milli Takıma Alınmayan Egemen Korkmaz Adeta Bombaladı!

A Milli Takıma Alınmayan Egemen Korkmaz Adeta Bombaladı!
Euro 2016 yolunda sıkıntılı bir süreçten önceki Türkiye, Cumartesi günü Hollanda deplasmanında çok fazla çok kritik bir maça çıkmaya hazırlanırken, Egemen Korkmaz'ın ne sebepten kadroya alınmadığı tartışmaları henüz dinmiş değil. Stoper krizi yaşayan Türkiye Milli Takımı'nda kadroya davet edilmeyen Egemen Korkmaz önemli açıklamalarda bulundu. Egemen, "Sebebini bilmiyorum ancak karara saygılıyım. Ay-yıldızlı forma için de her zaman göreve hazırım" dedi. Milli Takım'a alınmayan Egemen Korkmaz'dan mesaj var! E

Euro 2016 yolunda sıkıntılı bir süreçten önceki Türkiye, Cumartesi günü Hollanda deplasmanında çok fazla çok kritik bir maça çıkmaya hazırlanırken, Egemen Korkmaz'ın ne sebepten kadroya alınmadığı tartışmaları henüz dinmiş değil. Stoper krizi yaşayan Türkiye Milli Takımı'nda kadroya davet edilmeyen Egemen Korkmaz önemli açıklamalarda bulundu. Egemen, "Sebebini bilmiyorum ancak karara saygılıyım. Ay-yıldızlı forma için de her zaman göreve hazırım" dedi. Milli Takım'a alınmayan Egemen Korkmaz'dan mesaj var! Euro 2016 yolunda sıkıntılı bir süreçten geçen Türkiye, Cumartesi günü Hollanda deplasmanında çok kritik bir maça çıkmaya hazırlanırken, Egemen Korkmaz'ın neden kadroya alınmadığı tartışmaları henüz dinmiş değil.
Euro 2016 yolunda sıkıntılı bir süreçten geçen Türkiye, yarın Hollanda deplasmanında çok kritik bir maça çıkmaya hazırlanırken, Egemen Korkmaz'ın neden kadroya alınmadığı tartışmaları henüz dinmiş değil. Semih Kaya'nın sakatlığı, Ömer Toprak'ın ret cevabı Fatih Terim'in seçeneklerini kısıtlasa da tecrübeli teknik adam Egemen'i çağırmak yerine hafif sakatlıkları bulunan Ersan Gülüm, Serdar Aziz ve Hakan Balta'yla yola devam etmeyi tercih etti. Dizinden yaşadığı sakatlık nedeniyle yaklaşık 9 ay sahalardan uzak kalan, ancak forma giymeye başladıktan sonra Fenerbahçe'nin en iyisi olan Egemen bu tartışmaların uzağında kalmaya çalışsa da gönlündeki Milli Takım hasretini bastırmakta zorlanıyor.
Koşa koşa giderim
En son Abdullah Avcı döneminde, 16 Ekim 2012'de 3-1 kaybettiğimiz Macaristan maçında forma giyen Egemen Korkmaz hemen ardından Türkiye'de oynanan rövanşta da kadrodaydı ancak görev alamadı. Son 23 maçta ay-yıldızlı formadan uzak kalan Egemen'in yakın çevresiyle yaptığı sohbetlerde, "Abdullah Hocayla tartışma yaşamışım. Bu nedenle çağırılmıyormuşum. Böyle bir şey yok. Ben görev aldığım hiçbir takımda hocalarıma karşı bir saygısızlıkta bulunmadım. Hele ki, Milli Takım'da! Neden çağırılmadığımı bilmiyorum. Ama kimseye de kırgın değilim. Ay-yıldızlı formayı giymek şereftir, milli görevdir. Ne zaman bana ihtiyaç duyulursa koşa koşa giderim. Aksini mümkün değil" dediği öğrenildi.