Abdurrahim Albayrak hayata küstü! peki neden(?)

Abdurrahim Albayrak hayata küstü! peki neden(?)
Duygun Yarsuvat'ın listesinden başkan yardımcısı olarakyönetime giren Abdurrahim Albayrak, son günlerde büyük bir kırgınlık yaşıyor. Mali Genel Kurul'da üyelerin kendisine yönelik yaptığı katı eleştirilere idarekurulundaki arkadaşlarının sessiz kalması G.Saray Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak'ı çok üzdü. Albayrak 3 gündür telefonunu kimseye açmıyor.Mali Genel Kurul'da üyelerin kendisine yönelik yaptığı serteleştirilere yönetim kurulundaki arkadaşlarının sessizkalması G.Saray Başkan Yardımcısı Abdurrahi

Duygun Yarsuvat'ın listesinden başkan yardımcısı olarak yönetime giren Abdurrahim Albayrak, son günlerde büyük bir kırgınlık yaşıyor. Mali Genel Kurul'da üyelerin kendisine yönelik yaptığı katı eleştirilere idare kurulundaki arkadaşlarının sessiz kalması G.Saray Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak'ı çok üzdü. Albayrak 3 gündür telefonunu kimseye açmıyor . Mali Genel Kurul'da üyelerin kendisine yönelik yaptığı sert eleştirilere yönetim kurulundaki arkadaşlarının sessiz kalması G.Saray Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak'ı çok üzdü.

Galatasaray’da 2014 büyük rol oynayan ve gecesini Ekim ayında kongrede gündüzünü Galatasaray’a başkan seçilen Duygun adayan Albayrak, geçtiğimiz Galatasaray’da 2014 Ekim ayında kongrede başkan seçilen Duygun Yarsuvat’ın listesinden başkan yardımcısı olarak yönetime giren Abdurrahim Albayrak, son günlerde büyük bir kırgınlık yaşıyor.

 

Göreve geldikten sonra özellikle Hamza Hamzaoğlu hamlesiyle takımın yeniden şampiyonluk yarışına girmesinde I büyük rol oynayan ve gecesini gündüzünü Galatasaray’a adayan Albayrak, geçtiğimiz cumartesi günü yapılan mali genel kurulda üyelerin kendisine yaptığı ağır eleştiriler karşısında suskun kalan yönetim kurulu arkadaşlarına kırıldı.

 

İbra oylamasını bile beklemeden salondan aynlan Albayrak’ın 3 gündür telefonlarını açmadığı ve hiç kimseyle konuşmadığı öğrenildi.