Alex De Souza'dan Bomba Gelişmeler!

Alex De Souza'dan Bomba Gelişmeler!
Fenerbahçe'nin efsanevi Brezilyalı oyuncusu Alex de Souza, jübile maçı öncesi Brezilya basınına açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Alex de Souza'nın jübile maçı için Türkiye'den ünlü isimler Brezilya'ya doğru yola çıktı. Fenerbahçe'nin efsanevi kaptanlarından Alex de Souza, bu gece oynanacak özel bir maçla aktif futbol yaşantısına son noktayı koyacak. Palmeiras'ın sahası olan Allianz Park'ta oynanacak karşılaşma şöhretler geçidine sahne olacak. Fenerbahçe'nin efsane yıldızı Alex de Souza,

ss
Futbol kariyerine devam edeceğini belirten Alex; "Benim gönlüm, antrenör ya da menajer olmaktan yana. Öncelikle, şu aşamada daha çok şey öğrenmeliyim. Futbolculara forma dağıtmadan önce, bu konularda çok yol kat etmeliyim" ifadelerini kullandı.
Alex, kendi jenerasyonunun futboldan sonra katkı veremediğini itiraf ederek; "Benim jenerasyonum, kariyerleri biterken yeterince katkı veremedi. Bazı oyuncular antrenör oldu, diğerleri basın tarafına geçti. Benim jenerasyonum çok farklı bir yöne saptı. 19 yaşımda profesyonel oldum ve şimdi 37 yaşımdayım. Yıl yıl futbolun evrimine şahit oldum. Kulüp, teknik direktör, okulları değiştirirken pek çok şey öğrendim. Ancak, yine de şu an biraz bekleyip neler olacağını görmeliyiz" diyerek sözlerini sürdürdü.