Alex Telles ile ilgili şoke eden bomba gelişme

Alex Telles ile ilgili şoke eden bomba gelişme
Galatasaray'ın brezilyalı yıldızı alex telles, “avrupa'nın en büyük kulüplerinden birinegeldim. Galatasaray Televizyonu'na konuşan sarı kırmızılı ekibin Brezilyalı oyuncusu Alex Telles alaka çekici açıklamalaryaptı. Galatasaray'ın Brezilyalı sol kanat oyuncusu Alex Telles, Kasımpaşa karşısında 2-0 geriye düşüp 3-2 kazandıkları maçın şampiyonluğun habercisi olduğunusöyledi. G.Saray TV'ye açıklamalarda bulunan sambacı, "Fatih Terim ile tanışmak istiyorum. Kiminle konuşsam hakkında olumlu şeylerduyuyorum" diye

Galatasaray'ın brezilyalı yıldızı alex telles, “avrupa'nın en büyük kulüplerinden birine geldim. Galatasaray Televizyonu'na konuşan sarı kırmızılı ekibin Brezilyalı oyuncusu Alex Telles alaka çekici açıklamalar yaptı. Galatasaray'ın Brezilyalı sol kanat oyuncusu Alex Telles, Kasımpaşa karşısında 2-0 geriye düşüp 3-2 kazandıkları maçın şampiyonluğun habercisi olduğunu söyledi. G.Saray TV'ye açıklamalarda bulunan sambacı, "Fatih Terim ile tanışmak istiyorum. Kiminle konuşsam hakkında olumlu şeyler duyuyorum" diyerek, "Türk Milli Takımı'nda oynama konusunda 'hayır' diyemem. Hayatta her şey çok çabuk gelişiyor. Galatasaray'ın Brezilyalı yıldızı Alex Telles, Türk Milli Takımı için göz kırptı ! Alex Telles, "Hayalim Brezilya Milli Takımı'nda oynamak ama Türk Milli Takımı için defteri kapatamayız." diye ifade etti.

Telles, GS TV'de yayınlanan bir programda yaptığı açıklamada, önlerinde dokuz final maçı kaldığını belirterek, "Bize şampiyonluğu neyin getireceğini soruyorsanız, bu kesinlikle Kasımpaşa maçındaki dönüştü. O ruh bize şampiyonluğu getirecek. 2-0 geride girdik soyunma odasına ama kenetlenip döndük. Artık son dokuz maçımız kaldı, tamamına final gibi bakıyoruz. Son haftalara girdiğiniz zaman 1-2 puan önde olmak takımları etkiler. Kardemir Karabükspor maçı için de aynı şeyi düşünüyoruz. Her takımın iniş çıkışları vardır, bunu maç içinde de hissedebilirsiniz. Kasımpaşa mücadelesinde de bunu yaşadık. Devre arasında Galatasaray'ın daha farklı oynaması gerektiğini konuştuk. İkinci yarıda da bunu başardık ve güzel bir galibiyet aldık" dedi.