Alper Potuk Şok İtiraflarla Adeta Bombardımana Tuttu!

Alper Potuk Şok İtiraflarla Adeta Bombardımana Tuttu!
Fenerbahçeli futbolcular Bekir İrtegün, "Derbilerimiz bitti ama ben herzaman şampiyonluğun Anadolu maçlarından geçtiğinisavunuyorum" dedi. TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen Petroleum İstanbul Fuarı'nda yer alan Lukoil firmasının standınıziyaret eden Fenerbahçeli futbolcular Bekir İrtegün ile Alper Potuk, basınmensuplarına açıklamada bulundu. Fenerbahçelifutbolcular Bekir İrtegün ve Alper Potuk, ligdeki şampiyonlukyarışıyla ilgili önemli açıklamalardabulundu. Fenerbahçeli futbolcular, en çok

Fenerbahçeli futbolcular Bekir İrtegün, "Derbilerimiz bitti ama ben her zaman şampiyonluğun Anadolu maçlarından geçtiğini savunuyorum" dedi. TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen Petroleum İstanbul Fuarı'nda yer alan Lukoil firmasının standını ziyaret eden Fenerbahçeli futbolcular Bekir İrtegün ile Alper Potuk, basın mensuplarına açıklamada bulundu. Fenerbahçeli futbolcular Bekir İrtegün ve Alper Potuk, ligdeki şampiyonluk yarışıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Fenerbahçeli futbolcular, en çok hata yapan takımın yarışta geride kalacağını belirtti.

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen Petroleum İstanbul Fuarı'nda yer alan Lukoil firmasının standını ziyaret eden sarı-lacivertli futbolcular Bekir İrtegün ile Alper Potuk, basın mensuplarına açıklamada bulundu.

 

Bekir İrtegün, ligde son haftalara girilirken Çaykur Rizespor'a karşı deplasmanda önemli bir maça çıkacaklarını anlatarak, "Bu maçları kazanınca daha önce aldığımız derbilerin ve topladığımız puanların anlamı ön plana çıkar. Arkadaşlarımız da milli takımlardan döndü. Bu zor deplasmanda galip geleceğimizi düşünüyorum" diye konuştu.

 

Şampiyonluk yarışındaki takımların puanlarının birbirine yakın olduğunu dile getiren tecrübeli futbolcu, şunları kaydetti:

 

"Hata yapan biraz geride kalacak gibi gözüküyor. Hata yapan tarafın biz olmasını istemiyoruz. Bunun için de maçlara çok daha yüksek konsantrasyonla çıkacağımızı düşünüyorum. Derbilerimiz bitti ama ben her zaman şampiyonluğun Anadolu maçlarından geçtiğini savunuyorum. Bu maçlarda da iyi bir seri yakalarsak, ipi göğüsleyeceğimizi düşünüyorum."