Angel Di Maria ile ilgili bomba gelişme!

Angel Di Maria ile ilgili bomba gelişme!
PSG, Manchester United'da beklediği gibi sezon geçiremeyen Angel Di Maria'yı transfer etmek için harekete geçti. Premier Lig'deki en popüler formanın Angel di Maria'ya ait olduğu ortaya çıktı. Satılan her 10 formadan 1'inin sırtında Di Maria yazıyor. Fransa Ligue 1 ekiplerinden Paris Saint Germain, önümüzdeki son için transfer girişimlerine hız verdi ve Angel Di Maria'yı gündemine aldı. Sezon sonunda Manchester United'tan ayrılması beklenen Angel Di Maria için Barcelona ve Paris Saint Germain'in devrede old

PSG, Manchester United'da beklediği gibi sezon geçiremeyen Angel Di Maria'yı transfer etmek için harekete geçti. Premier Lig'deki en popüler formanın Angel di Maria'ya ait olduğu ortaya çıktı. Satılan her 10 formadan 1'inin sırtında Di Maria yazıyor. Fransa Ligue 1 ekiplerinden Paris Saint Germain, önümüzdeki son için transfer girişimlerine hız verdi ve Angel Di Maria'yı gündemine aldı. Sezon sonunda Manchester United'tan ayrılması beklenen Angel Di Maria için Barcelona ve Paris Saint Germain'in devrede olduğu iddia edildi.

Fransa Ligue 1 ekiplerinden Paris Saint Germain, önümüzdeki son için transfer girişimlerine hız verdi ve Angel Di Maria'yı gündemine aldı.İngiliz basınında yer alan habere göre; Fransız temsilcisi, Arjantinli oyuncuyu kadrosuna katma konusunda bir hayli ısrarcı ve söz konusu transfer için 60 milyon avro gibi rekor bir ücreti gözden çıkardı.Manchester United'a 59.7 milyon avro karşığında transfer olan Di Maria için sırada olan takımın yalnızca Paris Saint Germain olmadığı ve bir diğer İspanyol devi Barcelona'nın da devrede olduğu kaydedildi.İngiliz temsilcisinde beklenen performans seviyesine çıkamayan ve forma şansı bulma konusunda ciddi sıkıntılar yaşayan Angel Di Maria'nın, sezon sonunda Manchester United'tan ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor.(Sporx)