Barcelonalı O Yıldız Adeta Dibi Boyladı!

Barcelonalı O Yıldız Adeta Dibi Boyladı!
İspanya Birinci Futbol Ligi (La Liga) takımlarından Barcelona nın emektar futbolcusu Xavi Hernandez in, kariyerini sonlandırmak için Katar kulübü El-Sadd ı seçtiği iddia edildi. Barcelona'nın tecrübeli yıldızı Xavi Hernandez, Katar'ın Al Sadd takımıyla yıllık 10 milyon Euro karşılığında 3 yıllık sözleşme imzaladı. İspanya Birinci Futbol Ligi (La Liga) takımlarından Barcelona'nın emektar futbolcusu Xavi Hernandez'in, kariyerini sonlandırmak için Katar kulübü El-Sadd'ı seçtiği iddia edildi. İspanya Birinci Fu

İspanya Birinci Futbol Ligi (La Liga) takımlarından Barcelona nın emektar futbolcusu Xavi Hernandez in, kariyerini sonlandırmak için Katar kulübü El-Sadd ı seçtiği iddia edildi. Barcelona'nın tecrübeli yıldızı Xavi Hernandez, Katar'ın Al Sadd takımıyla yıllık 10 milyon Euro karşılığında 3 yıllık sözleşme imzaladı. İspanya Birinci Futbol Ligi (La Liga) takımlarından Barcelona'nın emektar futbolcusu Xavi Hernandez'in, kariyerini sonlandırmak için Katar kulübü El-Sadd'ı seçtiği iddia edildi. İspanya Birinci Futbol Ligi takımlarından Barcelona'nın emektar futbolcusu Xavi Hernandez'in, kariyerini sonlandırmak için Katar kulübü El-Sadd'ı seçtiği iddia edildi. Barcelona formasıyla sadece UEFA Kupası'nı kazanmayan Xavi, kariyerinin sonunda 30 milyon euro'luk anlaşmaya imza attı!

Futbola başladığı günden bu yana Barcelona forması dışında başka bir kulüp forması giymeyen Xavi Hernandez’den rekor bir imza geldi!

 

Tecrübeli İspanyol futbolcunun, Katar Ligi ekibi Al Sadd ile 3 yıllık sözleşme imzaladığı iddia edildi.

 

İspanyol gazetesi AS’ın habere göre; sezon sonunda Barcelona ile sözleşmesi bitecek olan Xavi, Al Sadd ile 3+1 yıllık sözleşme imzaladı ve yıllık 10 milyon euro kazanacak.

 

MLS takımlarından gelen teklifleri değerlendiren ancak ücretlerini düşük bulan Xavi’nin, Katar ekibinden gelen cazip teklif karşısında karar vermekte zorlanmadığı kaydedildi. Tecrübeli futbolcu böylelikle 3 yılda 30 milyon euro kazanacak.

 

Al Sadd takımında bir dönem Real Madrid’in efsane futbolcusu Raul de forma giymişti.