Batuhandan Olay Yaratan Şok Bomba Paylaşım!

Batuhandan Olay Yaratan Şok Bomba Paylaşım!
Sivasspor'un yıldız forveti Batuhan Karadeniz, sosyal medyadan paylaştığı ve daha sonra tepkiler sonrası sildiği video hakkında Beyaz Futbol'a açıklamalarda bulundu. Sivasspor forması giyen Batuhan Karadeniz'in, Fenerbahçe'ye yapılan saldırıdan bir gün sonra instagram hesabından yaptığı paylaşım şok etkisi yarattı. Batuhan Karadeniz'in paylaşımı olay yarattı. Sivasspor'un golcü ismi Batuhan Karadeniz, Beyaz TV canlı yayına bağlanarak instagram hesabında paylaştığı olay fotoğraf hakkında konuştu. Sivasspor f

Sivasspor'un yıldız forveti Batuhan Karadeniz, sosyal medyadan paylaştığı ve daha sonra tepkiler sonrası sildiği video hakkında Beyaz Futbol'a açıklamalarda bulundu. Sivasspor forması giyen Batuhan Karadeniz'in, Fenerbahçe'ye yapılan saldırıdan bir gün sonra instagram hesabından yaptığı paylaşım şok etkisi yarattı. Batuhan Karadeniz'in paylaşımı olay yarattı. Sivasspor'un golcü ismi Batuhan Karadeniz, Beyaz TV canlı yayına bağlanarak instagram hesabında paylaştığı olay fotoğraf hakkında konuştu. Sivasspor forması giyen Batuhan Karadeniz'in, Fenerbahçe'ye yapılan saldırıdan bir gün sonra instagram hesabından yaptığı paylaşım şok etkisi yarattı.

Batuhan; "Arkadaşlarıma ava gitmiştim. Sivas'ta yapılabilecek başka bir şey olmadığı için arkadaşlarımla ava gittim. Bazı gazeteci arkadaşlarımız bunu kullandı. Yanlış bir günde oldu." açıklamasını yaptı.

 

24 yaşındaki yıldız; "Benim Fenerbahçe'de ağabeylerim oynuyor. Böyle bir ahlaksızca paylaşım yapmayacağımı bilirler. O kurşun da sadece Fenerbahçeliler'e değil, hepimize sıkılmıştır. Üzerimdeki bu karalama kampanyası da sonlansın." ifadelerini kullanarak sözlerini noktaladı.