BEŞİKTAŞ'a Süper On Numara Beş Yıldız Bomba Transfer!

BEŞİKTAŞ'a Süper On Numara Beş Yıldız Bomba Transfer!
Beşiktaş, Arena'ya çıkaracağı yeni yıldızlardan birini buldu. İstanbul'u gezip ev dahi bakan Zenit'in kaptanıyla geçtiğimiz günlerde bir yöneticinin Portekiz Milli Takım kampında final görüşmesini yapıp 'okey' aldığı ortaya çıktı. Kariyerinde daha önce Sporting Lisbon ve Dinamo Moskova forması giyen 31 yaşındaki oyuncu, sezon sonu Beşiktaş ile anlaşabilir. Beşiktaş yeni sezon için aradığı yıldızlardan birini daha buldu. İstanbul'u gezip ev dahi bakan Zenit'in kaptanı Danny ile geçtiğimiz günlerde bir yöneti

Beşiktaş, Arena'ya çıkaracağı yeni yıldızlardan birini buldu. İstanbul'u gezip ev dahi bakan Zenit'in kaptanıyla geçtiğimiz günlerde bir yöneticinin Portekiz Milli Takım kampında final görüşmesini yapıp 'okey' aldığı ortaya çıktı. Kariyerinde daha önce Sporting Lisbon ve Dinamo Moskova forması giyen 31 yaşındaki oyuncu, sezon sonu Beşiktaş ile anlaşabilir. Beşiktaş yeni sezon için aradığı yıldızlardan birini daha buldu. İstanbul'u gezip ev dahi bakan Zenit'in kaptanı Danny ile geçtiğimiz günlerde bir yöneticinin final görüşmesini yapıp 'tamam' yanıtı aldığı ortaya çıktı. Kariyerinde daha önce Sporting Lisbon ve Dinamo Moskova forması giyen 31 yaşındaki oyuncu, sezon sonu Beşiktaş ile anlaşabilir.

Beşiktaş'ın söz kestiği isim, Rusya’da şampiyonluğa koşan Zenit’in kaptanı Danny. Kısa süre önce gizlice İstanbul’a gelip şehri gezen ve ev dahi bakan 31 yaşındaki yıldız ile geçtiğimiz günlerde Beşiktaşlı bir yöneticinin Portekiz Milli Takım kampında da görüştüğü ve olumlu yanıt aldığı öğrenildi.

 

30 milyon Euro’ya geldi

 

2008’de 30 milyon Euro’ya (Yaklaşık 85 milyon TL) transfer olduğu Zenit ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Danny’nin kendisine sunulan tüm şartları kabul ettiği, menacerlerinin Beşiktaş’ın kurmaylarıyla ayrıntıları konuştuğu bildirildi. Orta alanda oyun kurucu pozisyonunun yanı sıra hücumun her 2 kanadında da görev yapabilen Danny, bu sezon forma giydiği 33 maçta 5 gol attı ve 8 asist yaptı. Portekizli, Zenit’ten önce Maritimo, Sporting Lizbon ve Dinamo Moskova formalarını da giydi.