Beşiktaş'ın Şok Üstüne Şok! Peş Peşe...

Beşiktaş'ın Şok Üstüne Şok! Peş Peşe...
Beşiktaş'ta oyunculardan sonra kulüp personeli de sakatlanıroldu. Masör Cemil Karataş'ın sağ alt adalesinde 2. dereceden yırtıkvar. Beşiktaş'ın sakatlık çilesi bitmiyor. Beşiktaş sakatlık konusundayeni bir çığır açtı. Her zaman futbolcu sakatlıklarına alışık olduğumuz Beşiktaş'ta masörsakatlandı! Beşiktaş'ta oyunculardan sonra kulüp personeli de sakatlanır oldu. Masör Cemil Karataş'ın sağ altadalesinde 2. dereceden yırtık var. Beşiktaş'ta oyunculardan sonra kulüp personeli de sakatlanır oldu. Masör Cemil Ka

Beşiktaş'ta oyunculardan sonra kulüp personeli de sakatlanır oldu. Masör Cemil Karataş'ın sağ alt adalesinde 2. dereceden yırtık var. Futbolcu sakatlıklarına her takım gibi Beşiktaş'ta alışık ama bu defaki sakatlık futbolcu sakatlığı değil. Kulubün masörü Cemil Karataş sakatlandı. Karataş'ın sakatlanmasının ardından yapılan kontrollerde sağ alt adelesinde 2. dereceden yırtılma tespiti yapıldı. Beşiktaş'ta oyunculardan sonra kulüp personeli de sakatlanır oldu. Masör Cemil Karataş'ın sağ alt adalesinde 2. dereceden yırtık var. Beşiktaş'ta bir sakat daha.Beşiktaş'ta oyunculardan sonra kulüp personeli de sakatlanır oldu. Masör Cemil Karataş'ın sağ alt adalesinde 2. dereceden yırtık var.

2 gün önce Ümraniye'de basın mensuplarıyla kulüp personeli arasında oynanan maçta siyah-beyazlı kulübün masörü Cemil Karataş ciddi bir sakatlık geçirdi. Cemil'in Acıbadem Fulya Hastanesi Sporcu Sağlığı Merkezi'nde çekilen MR'ında sağ alt adalesinde 2. derecede yırtığa rastlandı. Kulüp doktoru Ertuğrul Karanlık'ın tedavisine hemen başladığı Karataş'ın sahalara ne zaman döneceği hakkında kesin bir tarih verilmezken kulüpteki normal mesaisine devam etmesinde ise bir sakınca olmadığı ifade edildi.