Beşiktaş'ın üstünde kara bulutlar dolanıyor peş peşe şok sakatlıklar

Beşiktaş'ın üstünde kara bulutlar dolanıyor peş peşe şok sakatlıklar
Beşiktaş kulübünün masörü Cemil Karataş sakatlıkgeçirdi. Cemil Karataş'ın çekilen MR'ında sağ alt adalesinde 2.derecede yırtığa rastlandı. 3 Beşiktaş'ta oyunculardan sonra kulüp personeli desakatlanıroldu. Masör Cemil Karataş'ın sağ alt adalesinde 2. dereceden yırtık var. Yok artık! Beşiktaş'ın masörü sakatlandı! Beşiktaş'ın sakatlıkçilesi bitmiyor.. Beşiktaş'ta sakatlıklar teknik ekibe kadarsıçradı… Şaka değil, gerçek... 2 gün önce Ümraniye'de basın mensuplarıyla kulüp personeli arasında oynanan maçta siya

Beşiktaş'ta oyunculardan sonra kulüp personeli de sakatlanır oldu. Masör Cemil Karataş'ın sağ alt adalesinde 2. dereceden yırtık var. Futbolcu sakatlıklarına her takım gibi Beşiktaş'ta alışık ama bu defaki sakatlık futbolcu sakatlığı değil. Kulubün masörü Cemil Karataş sakatlandı. Karataş'ın sakatlanmasının ardından yapılan kontrollerde sağ alt adelesinde 2. dereceden yırtılma tespiti yapıldı. Beşiktaş'ta oyunculardan sonra kulüp personeli de sakatlanır oldu. Masör Cemil Karataş'ın sağ alt adalesinde 2. dereceden yırtık var. Beşiktaş'ta bir sakat daha.Beşiktaş'ta oyunculardan sonra kulüp personeli de sakatlanır oldu. Masör Cemil Karataş'ın sağ alt adalesinde 2. dereceden yırtık var.

2 gün önce Ümraniye'de basın mensuplarıyla kulüp personeli arasında oynanan maçta siyah-beyazlı kulübün masörü Cemil Karataş ciddi bir sakatlık geçirdi. Cemil'in Acıbadem Fulya Hastanesi Sporcu Sağlığı Merkezi'nde çekilen MR'ında sağ alt adalesinde 2. derecede yırtığa rastlandı. Kulüp doktoru Ertuğrul Karanlık'ın tedavisine hemen başladığı Karataş'ın sahalara ne zaman döneceği hakkında kesin bir tarih verilmezken kulüpteki normal mesaisine devam etmesinde ise bir sakınca olmadığı ifade edildi.