BEŞİKTAŞ'lı Yıldız Mustafa Pektemek'ten Şok Gelişme!

BEŞİKTAŞ'lı Yıldız Mustafa Pektemek'ten Şok Gelişme!
Beşiktaş'a geldiği günden bu yana medya onu haber yapmaktan bıkmadı, o da sakatlanmaktan kurtulamadı bir türlü. Evet tabii ki Mustafa Pektemek yine sakatlandı, bu kez sağ ayak parmağı kırıldı. Sakatlık belası Mustafa Pektemek'in peşini bir türlü bırakmıyor. Sağ ayak parmağı kırılan golcü futbolcu, 3 hafta takımını yalnız bırakacak. Beşiktaş'ın dün akşam yapılan antrenmanında Necip Uysal ile girdiği ikili mücadele sonrası yere düşen ve sonrasında çalışmaya devam eden Mustafa Pektemek, gece ağrı hissedince ko

Beşiktaş'a geldiği günden bu yana medya onu haber yapmaktan bıkmadı, o da sakatlanmaktan kurtulamadı bir türlü. Evet tabii ki Mustafa Pektemek yine sakatlandı, bu kez sağ ayak parmağı kırıldı. Sakatlık belası Mustafa Pektemek'in peşini bir türlü bırakmıyor. Sağ ayak parmağı kırılan golcü futbolcu, 3 hafta takımını yalnız bırakacak. Beşiktaş'ın dün akşam yapılan antrenmanında Necip Uysal ile girdiği ikili mücadele sonrası yere düşen ve sonrasında çalışmaya devam eden Mustafa Pektemek, gece ağrı hissedince kontrolden geçirildi. Beşiktaş'ın dün yapılan idmanında sakatlıklarla başı belada olan Mustafa Pektemek'in sağ ayak parmağı kırıldı 3 hafta yeşil sahalardan uzak kalacak ünlü futbolcu. Beşiktaş'a Yine Bir Mustafa Pektemek şoku! Lig TV 'de yer alan habere göre; dün akşam yapılan antrenmanda Necip Uysal ile girdiği ikili mücadele sonrası yere düşen ve sonrasında çalışmaya devam eden Mustafa Pektemek, gece ağrı hissedince kontrolden geçirildi.

Siyah-beyazlı takımın dün gerçekleştirdiği idmanda Necip Uysal ile çarpışan Mustafa Pektemek, akşam ayağında ağrı hissetti. Acıbadem Fulya Hastanesi Sporcu Sağlığı Merkezi'nde çekilen röntgen sonucu talihsiz futbolcunun, bu kez de sağ ayak 4. parmağının kırıldığı tespit edildi.

 

Tedavisine hemen başlanan golcü oyuncunun, 3 hafta sahalardan uzak kalacağı öğrenildi. Ali Danaş (DHA)

 

Bu sezon 7 Aralık 2014 tarihinde oynanan Trabzonspor maçında rakibiyle çarpışan Pektemek, uzun süreli sakatlık yaşamıştı.