Beşiktaş'ta izin sona erdi,Kasımpaşa mesasi yağmur altında devam etti!

Beşiktaş'ta izin sona erdi,Kasımpaşa mesasi yağmur altında devam etti!
Beşiktaş'ta izin sona erdi,Kasımpaşa mesasi yağmur altında devam etti!!Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig’in 27. haftasında Kasımpaşa ile oynayacağı maçın hazırlıklarına bir günlük izinin ardından bu sabah yaptığı antrenmanla devam etti.

 BJK Kasımpaşa mesasine yağmur altında devam etti!Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig’in 27. haftasında Kasımpaşa ile oynayacağı maçın hazırlıklarına bir günlük izinin ardından bu sabah yaptığı antrenmanla devam etti.

Sağanak yağmur altında ve basına kapalı yapılan antrenman yaklaşık 1.5 saat sürdü.

Antrenmana tedavisi devam eden Tolga Zengin, Fulya'de bulunan Acıbadem Sports'da MR'ı çekilen ve sağ üst ön adalesinde ikinci derece yırtık olduğu tespit edilen Cenk Gönen ile bireysel çalışan Alaxander Milosevic, Atiba Hutchinson, Gökhan Töre ve Daniel Opare katılmadı. Veli Kavlak ise takımla birlikte çalıştı.

Teknik Direktör Slaven Bilic yönetiminde yapılan antrenman kondisyon ve taktik çalışmasıydı. Antrenman takım halinde yapılan ısınma koşusu ile başladı. istasyon koşuları sonrası dar alanda oyun kurma ve pres çalışmasının yer aldığı program uygulandı. Yarı sahada taktik çalışması ve kanat orta şut çalışması değişmeli olarak çalışıldı. Antrenman çift kale maç ile sona erdi.

Beşiktaş, hazırlıklarına yarın(10 Nisan) saat 11:00’de basına kapalı yapacağı antrenmanla devam edecek.