BİLİC'e Şok Üstüne Şok Çifte Şok!

BİLİC'e Şok Üstüne Şok Çifte Şok!
BEŞİKTAŞ'ta nihayet dönem yaşanan stoper sıkıntısını çözüm getirmesi için dört gözle beklenen Sivok'tan olumsuz haber.!Beşiktaş'ta son dönem yaşanan stoper sıkıntısını çözüm getirmesi için dört gözle beklenen Sivok'tan kötü haber. Beşiktaş'ta son dönem yaşanan stoper sıkıntısını çözüm getirmesi için dört gözle beklenen Sivok'tan kötü haber... Bilic şokta! O mevkide kim oynayacak? Çek futbolcu, henüz oynamasının mümkün olmadığını söyledi. BEŞİKTAŞ'ta son dönem yaşanan stoper sıkıntısını çözüm getirmesi için

BEŞİKTAŞ'ta nihayet dönem yaşanan stoper sıkıntısını çözüm getirmesi için dört gözle beklenen Sivok'tan olumsuz haber.!Beşiktaş'ta son dönem yaşanan stoper sıkıntısını çözüm getirmesi için dört gözle beklenen Sivok'tan kötü haber. Beşiktaş'ta son dönem yaşanan stoper sıkıntısını çözüm getirmesi için dört gözle beklenen Sivok'tan kötü haber... Bilic şokta! O mevkide kim oynayacak? Çek futbolcu, henüz oynamasının mümkün olmadığını söyledi. BEŞİKTAŞ'ta son dönem yaşanan stoper sıkıntısını çözüm getirmesi için dört gözle beklenen Sivok'tan kötü haber geldi!

Beşiktaş'ta son dönem yaşanan stoper sıkıntısını çözüm getirmesi için dört gözle beklenen Sivok’tan kötü haber...

 

Çek futbolcu, henüz oynamasının mümkün olmadığını söyledi. Sivok, “Şu anda antrenman ve maç eksiğim var. Liverpool maçında oynamak isterdim, Brugge maçında bana ihtiyaç vardı. Fakat sakatlığım sürdüğü için kendimi riske atamadım. Benim oynatılmamamın nedeni ne Bilic’tir ne de başka bir şey. Tamamen benden kaynaklanan olaydır” dedi.

 

ORMAN’DAN MORAL VE UYARI

 

Öte yandan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, şampiyonluk yolunda kritik haftaların başlamasıyla birlikte takımı yakın markaja aldı.

 

Başkan Orman, dün sabah yapılan antrenmanı izleyerek futbolculara ve teknik ekibe moral verdi. Fikret Orman, “Şampiyonluk için artık sadece 9 hafta var.

 

Fakat Beşiktaş için kırılma noktası Başakşehirspor maçı olacak. Çünkü Başakşehirspor’a karşı genel olarak zorlanıyoruz” dedi.

 

(Hürriyet)