Bilic'ten Şoke Eden Bomba Beyanatlar!

Bilic'ten Şoke Eden Bomba Beyanatlar!
Fenerbahçe karşısında çok golkaçırdıklarını ifade eden Bilic, "Büyük bir hayal kırıklığı yaşıyoruz, kaybetmeyi hak etmedik, en azından 1 puan çıkartabilirdik. İnanılmaz goller kaçırdık, inanılmaz bir gol yedik. Rakip atak yapmayı bıraktı, golyedik. Slaven Bilic, maçın ardından yaptığı açıklamada büyük hayal kırıklığı yaşadıklarınıbelirtti. Tecrübeli hoca, "İkinci yarıda rakibimize oranlaçok daha iyi oynadık. Golleri kaçıran ve kazanmaya yakın taraf bizdik. Kontrataktan inanılmaz birgol yedik. "Çok büyük bir

Fenerbahçe karşısında çok gol kaçırdıklarını ifade eden Bilic, "Büyük bir hayal kırıklığı yaşıyoruz, kaybetmeyi hak etmedik, en azından 1 puan çıkartabilirdik. İnanılmaz goller kaçırdık, inanılmaz bir gol yedik. Rakip atak yapmayı bıraktı, gol yedik. Slaven Bilic, maçın ardından yaptığı açıklamada büyük hayal kırıklığı yaşadıklarını belirtti. Tecrübeli hoca, "İkinci yarıda rakibimize oranla çok daha iyi oynadık. Golleri kaçıran ve kazanmaya yakın taraf bizdik. Kontrataktan inanılmaz bir gol yedik. "Çok büyük bir hayal kırıklığı yaşıyoruz. Kaybetmeyi hak etmedik, özellikle ikinci yarı iyi olan bizdik. 3-4 tane pozisyon yakaladık. İnanılmaz bir şekilde gol yedik. Rakip kabullenmişken kontrataktan gol yedik Fenerbahçe'yi etkisiz hale getirdik. Fenerbahçe karşısında çok gol kaçırdıklarını ifade eden Bilic, "Büyük bir hayal kırıklığı yaşıyoruz, kaybetmeyi hak etmedik, en azından 1 puan çıkartabilirdik. İnanılmaz goller kaçırdık, inanılmaz bir gol yedik. Rakip atak yapmayı bıraktı, gol yedik.

Slaven Bilic, maçın ardından yaptığı açıklamada büyük hayal kırıklığı yaşadıklarını belirtti. Tecrübeli hoca, "İkinci yarıda rakibimize oranla çok daha iyi oynadık. Golleri kaçıran ve kazanmaya yakın taraf bizdik. Kontrataktan inanılmaz bir gol yedik. Bunu kabullenmek zor. Böylesine ucuz bir gol yememeliydik" dedi. Bilic, Emre'yle tarışmasıyla ilgili olarak da "Kesinlikle kötü bir hareketim yok. Kendi oyuncularım ile konuşuyordum. Ancak bir anda Emre ve Alves olaya dahil oldu. Hakeme de Fenerbahçeli oyuncuların yerlerine dönmeleri konusunda uyarıda bulundum. Gelen tepkilere anlam veremedik" ifadesini kullandı.

 

DERBİ FUK ARASI BİLİC

Bilic bir derbiden daha eli boş ayrıldı. Hırvat hoca siyah-beyazlı takımın başına geçtikten sonra 7 deribiye çıkarken bunların hiç birinde yüzü gülmedi. Bliic yönetimindeki Beşiktaş, 7 derbide 5 mağlubiyet ve 2 beraberlik aldı. Kara Kartal, Galatasaray'la yaptığı üç maçı da yitirirken, Fenerbahçe'ye karşı da 2 mağlubiyet ve 2 beraberlik elde etti.