Bir şok da GSaray'a!Burak Yılmaz Karabük maçında yok

Bir şok da GSaray'a!Burak Yılmaz Karabük maçında yok
Bir şok da GSaray'a!Burak Yılmaz Karabük maçında yokGSaray'da Burak Yılmaz şoku yaşanıyor!Burak Yılmaz Hollanda maçında sakatlanmıştı.Galatasaray'ı çok üzen haber geldi.Sarı - Kırmızılı ekibin golcüsü Burak Yılmaz'ın Hollanda Milli maçında yaşadığı sakatlığın tedavisinin süreceği ve Karabük maçında oynamasının çok zor olduğu bildirildi.

Bir şok da GSaray'a!Burak Yılmaz Karabük maçında yok GSaray'da Burak Yılmaz şoku yaşanıyor!Burak Yılmaz Hollanda maçında sakatlanmıştı.Galatasaray'ı çok üzen haber geldi.Sarı - Kırmızılı ekibin golcüsü Burak Yılmaz'ın Hollanda Milli maçında yaşadığı sakatlığın tedavisinin süreceği ve Karabük maçında oynamasının çok zor olduğu bildirildi.

Golcü oyuncu Milli Takım dönüşünü tedavisini aralıksız sürdürmesine rağmen, sakatlığının sanılandan daha ciddi olduğu ve Karabük maçında oynaması halinde sakatlığının 3-4 hafta arasında uzama riski olduğu belirlendi. 

Bu hafta bir kız çocuğu sahibi olan ve atacağı golleri eşi ile kızına armağan etmeyi hedefleyen golcü oyuncu, sağlık ekibinin kararı sonrasında forma giyemeceği için çok üzüldüğünü belirtti