BJK TV Emre Bilic gerginliğini dakika dakika gösterdi!

BJK TV Emre Bilic gerginliğini dakika dakika gösterdi!
BJK TV Emre Bilic gerginliğini dakika dakika yayınlandı!!Başkan Fikret Orman'ın sert çıkışının akabinde hemen BJK TV'de Slaven Bilic ile Emre Belözoğlu arasında yaşananlar yayınlandı.BJK TV'de Emre Bilic gerginliği an be an yayınladı!

BJK TV Emre Bilic gerginliğini an be an yayınladı!Başkan Fikret Orman'ın sert çıkışının akabinde hemen BJK TV'de Slaven Bilic ile Emre Belözoğlu arasında yaşananlar yayınlandı.,BJK TV'de Emre Bilic gerginliği an be an yayınladı!

Beşiktaş'ın resmi kulüp kanalından daha önce ortaya çıkmamış görüntüler yayınlandı. Başkan Fikret Orman'ın birkaç saat önce "O görüntüleri yayınlayacağız. BJK TV'ye talimat verdim" sözleri sonrası, 19.03 Ana Haber Bülteni'nde olay görüntüler yayınlandı.
  
 'Gündem Özel' adlı programda, Siyah-Beyazlı kulübün yöneticisi ve basın sözcüsü Metin Albayrak da önemli açıklamalarda bulundu. Albayrak, "Futbolda adaleti isteyen bir camiayız. Taraftarımızın karşısına bu şekilde çıkmak istemezdik. Eyyamcılık yapmasınlar, bir de hakeme 8.2 vermişler. Dünyanın hiçbir yerinde böyle bir durum cezasız kalmaz. Pazar günü Fenerbahçe ile oynadığımız maç hakemlik camiası adına yüz karasıdır." ifadelerini kullandı.
  
BJK TV'de yayınlanan derbi maçın devre arasında koridorlarda Fenerbahçeli futbolcu Emre Belözoğlu'nun, "Şerefsizler gibi yüzüme bakıp da gider tamam mı? Her maç geliyor bunu yapıyor. Her maç yedikleri aynı b.k tamam mı? Bir daha bana el hareketi mareketi yapmasın bana Anam avradım olsun İstanbul burası. Ben F..K Off deyince, bir şey deyince dedi oluyorsun" şeklinde konuştuğu görüntülere yansıdı.