Bruna Alves'in Babasından Türkiye İçin Şok Sözler!

Bruna Alves'in Babasından Türkiye İçin Şok Sözler!
Fenerbahçe'nin yaşadığı saldırı futbolcular arasında büyük paniğe neden olurken, sahada sert oyunu ile tanınan Bruno Alves gecenin en çok korkan ismi oldu. Fenerbahçe'nin Portekizli futbolcusu Bruno Alves'in babası Washington Alves, yaşanan saldırı olayıyla ilgili konuştu. Fenerbahçe'nin yaşadığı saldırı futbolcular arasında büyük paniğe neden olurken, sahada sert oyunu ile tanınan Bruno Alves gecenin en çok korkan ismi oldu.Fenerbahçeli Bruno Alves'in babası Washington Alves, Fenerbahçe oyuncularını taşıya

Fenerbahçe'nin yaşadığı saldırı futbolcular arasında büyük paniğe neden olurken, sahada sert oyunu ile tanınan Bruno Alves gecenin en çok korkan ismi oldu. Fenerbahçe'nin Portekizli futbolcusu Bruno Alves'in babası Washington Alves, yaşanan saldırı olayıyla ilgili konuştu. Fenerbahçe'nin yaşadığı saldırı futbolcular arasında büyük paniğe neden olurken, sahada sert oyunu ile tanınan Bruno Alves gecenin en çok korkan ismi oldu.Fenerbahçeli Bruno Alves'in babası Washington Alves, Fenerbahçe oyuncularını taşıyan otobüsün silahlı saldırıya uğraması hakkında Portekiz basınına açıklamalarda bulundu.

 

Silahlı saldırıdan sonra oğlunun kendisini aradığını belirten Washington Alves; "Bruno güvende, iyi durumda ve psikolojik olarak durumu iyi" ifadelerini kulalndı.

 

Washington Alves; "Böyle bir olaydan, bu durumu yaşamalarından ötürü bir ülkeyi ayıplayamazsınız. Burada endişe edilmesi gereken nokta, Türk taraftarların güvenliği ve barış içinde kalmalarıdır" diyerek sözlerini noktaladı.