Burak Yılmaz İle İlgili Bomba Gelişmeler!

Burak Yılmaz İle İlgili Bomba Gelişmeler!
Spor Toto Süper Lig'de pazar günü Kardemir Karabükspor'u ağırlayacak olan Galatasaray'da Burak Yılmaz şoku yaşanıyor. Galatasaray'a kötü haber! Spor Toto Süper Ligde pazar günü Kardemir Karabüksporu ağırlayacak olan Galatasarayda Burak Yılmaz şoku yaşanmakta. Burak Yılmaz'dan Galatasaray'a kötü haber geldi.Hafta sonu oynanacak olan Kardemir Karabükspor maçında sakatlığı düzelmeyen Burak Yılmaz Oynamayacak. Sarı - Kırmızılı ekibin golcüsü Burak Yılmaz'ın Hollanda Milli maçında yaşadığı sakatlığın tedavisinin

Spor Toto Süper Lig'de pazar günü Kardemir Karabükspor'u ağırlayacak olan Galatasaray'da Burak Yılmaz şoku yaşanıyor. Galatasaray'a kötü haber! Spor Toto Süper Ligde pazar günü Kardemir Karabüksporu ağırlayacak olan Galatasarayda Burak Yılmaz şoku yaşanmakta. Burak Yılmaz'dan Galatasaray'a kötü haber geldi.Hafta sonu oynanacak olan Kardemir Karabükspor maçında sakatlığı düzelmeyen Burak Yılmaz Oynamayacak. Sarı - Kırmızılı ekibin golcüsü Burak Yılmaz'ın Hollanda Milli maçında yaşadığı sakatlığın tedavisinin süreceği ve Karabük maçında oynamasının çok zor olduğu söylendi. Galatasaray'ın başarılı golcüsü Burak Yılmaz, Hollanda Milli maçında yaşadığı sakatlık ardından takımını hayal kırıklığına uğratmıştı.

Sarı kırmızılı ekibin golcüsü Burak Yılmaz'ın Hollanda milli maçında yaşadığı sakatlığın tedavisinin süreceği ve bu nedenle pazar günkü Kardemir Karabükspor karşılaşmasında forma giyemeyeceği açıklandı.

 

Golcü oyuncu milli takım dönüşünü tedavisini aralıksız sürdürmesine rağmen, sakatlığının sanılandan daha ciddi olduğu, tamamen iyileşmesinin 3-4 haftayı bulma riski taşıdığı belirlendi.

 

Bu hafta bir kız çocuğu sahibi olan ve atacağı golleri eşi ile kızına armağan etmeyi hedefleyen golcü oyuncu, sağlık ekibinin kararı sonrasında forma giyemeceği için çok üzüldüğünü belirtti.

 

Sarı kırmızılı ekipte ayrıca sakatlıkları süren Sabri Sarıoğlu ile Semih Kaya'nın da tedavileri sürdürülüyor. İki oyuncunun da oynayıp oynamayacağı son antrenmandan sonra belli olacak.