Burak Yılmazdan Şok Haber Sakatlığıyla Tarumar Oldu!

Burak Yılmazdan Şok Haber Sakatlığıyla Tarumar Oldu!
Spor Toto Süper Lig'de pazar günü Kardemir Karabükspor'u konuk edecek olan Galatasaray'da Burak Yılmaz şoku yaşanıyor. Lider Galatasaray'da Kardemir Karabükspor maçı öncesinde şok. Sarı - Kırmızılı ekibin golcüsü Burak Yılmaz'ın Hollanda Milli maçında yaşadığı sakatlığın tedavisinin süreceği ve Karabük maçında oynamayacağı bildirildi. Süper Lig'de Pazar günü Kardemir Karabükspor ile karşılaşacak lider Galatasaray'da Semih Kaya ve Sabri Sarıoğlu belirsizliği yaşanırken, Burak Yılmaz'dan gelen haber moralleri

Spor Toto Süper Lig'de pazar günü Kardemir Karabükspor'u konuk edecek olan Galatasaray'da Burak Yılmaz şoku yaşanıyor. Lider Galatasaray'da Kardemir Karabükspor maçı öncesinde şok. Sarı - Kırmızılı ekibin golcüsü Burak Yılmaz'ın Hollanda Milli maçında yaşadığı sakatlığın tedavisinin süreceği ve Karabük maçında oynamayacağı bildirildi. Süper Lig'de Pazar günü Kardemir Karabükspor ile karşılaşacak lider Galatasaray'da Semih Kaya ve Sabri Sarıoğlu belirsizliği yaşanırken, Burak Yılmaz'dan gelen haber moralleri bozdu. Lider G.saray 'da Kardemir Karabükspor maçı öncesinde bomba şok . Sarı - Kırmızılı ekibin golcüsü Burak Yılmaz'ın Hollanda Milli maçında yaşadığı sakatlığın tedavisinin süreceği ve Karabük maçında oynamayacağı söylendi.


Milli takımda yeni bir sakatlık yaşayan golcü oyuncunun tedavisinin sürmesi nedeniyle, Kardemir Karabükspor maçında oynaması beklenmiyor. Ancak Burak'ın daha önceki sakatlıklarında da olduğu gibi kendine çok iyi bakması ve fizyolik yapısının tedavilere çabuk yanıt vermesi nedeniyle sahalara erkenden dönmesinin sürpriz olmayacağı belirtildi.

Sarı kırmızılı ekipte ayrıca sakatlıkları süren Sabri Sarıoğlu ile Semih Kaya'nın da tedavileri sürdürülüyor.

Büyük ölçüde iyileşen ikili, kondisyonerler eşliğinde güç yüklemesi yapıyor. Sabri konusunda Hamza Hoca'nın ısrarcı olduğu öğrenilirken,  oyuncunun son kontrollerin ardından ilk 11'de yer alması bekleniyor. Semih için ise son karar Hamzaoğlu'na ait.