Bursaspor'da Şok Fernandao Gelişmesi Gündemde Çok Konuşulacak!

Bursaspor'da Şok Fernandao Gelişmesi Gündemde Çok Konuşulacak!
Bursaspor'un kiralık golcüsü Fernandao paylaşılamıyor! Bu sene çizdiği başarılı performans ile Fenerbahçe ve Galatasaray'ın ilgisini çeken golcü oyuncu için Bursaspor Başkanı açıklamalarda bulundu. Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Bölükbaşı, "Fernandao bizim futbolcumuz ve hâlâ parasını bizden alıyor. Dolayısıyla İstanbul'daki takımlar görüşüyorsa menajeriyle bu etik değilRadyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Bölükbaşı, "Fernandao bizim futbolcumuz ve hâlâ parasını bizden

Bursaspor'un kiralık golcüsü Fernandao paylaşılamıyor! Bu sene çizdiği başarılı performans ile Fenerbahçe ve Galatasaray'ın ilgisini çeken golcü oyuncu için Bursaspor Başkanı açıklamalarda bulundu. Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Bölükbaşı, "Fernandao bizim futbolcumuz ve hâlâ parasını bizden alıyor. Dolayısıyla İstanbul'daki takımlar görüşüyorsa menajeriyle bu etik değilRadyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Bölükbaşı, "Fernandao bizim futbolcumuz ve hâlâ parasını bizden alıyor. Dolayısıyla İstanbul'daki takımlar görüşüyorsa menajeriyle bu etik değil." dedi. Bursaspor başkanı Recep Bölükbaşı, adı Galatasaray ve Fenerbahçe ile anılan Fernadao'nun, halen kendi futbolcuları olduğunu ve bu görüşmelerin hoş olmadığını söyledi.

Radyospor'da canlı yayın konuğu olan Bölükbaşı, "Fernandao bizim futbolcumuz ve hâlâ parasını bizden alıyor. Dolayısıyla İstanbul'daki takımlar görüşüyorsa menajeriyle bu etik değil" dedi.

"4 MİLYON EUROYA ALIRIZ"

 

"Fernandao, basında, 'Galatasaray ya da Fenerbahçe hangisinin teklifi iyi ise onu seçeceğim' dedi mi (?) bilmiyorum. Dedi ise yanlış söylemiş. Galatasaray ve Fenerbahçe'nin ilgisi nereden kaynaklanıyor. Bilmiyorum. Satış opsiyonu bizde. Sezon sonunda 4 milyon euro verirsek alırız. Galatasaray ve Fenerbahçe ayrı bir görüşme yapıyorlarsa etik değil. Futbolcuların kafalarını karıştırması doğru değil. Zaten rakamlar bu yüzden yükseliyor."