Djokovicten Şoke Eden Bomba Gelişmeler!

Djokovicten Şoke Eden Bomba Gelişmeler!
Miami Masters finalinde Andy Murray'ı mağlup eden Djokovic, maç sırasında ürküttüğü top toplayıcı çocuktan bir video aracılığı ile özür diledi. Djokovic özür diledi. Miami Open finalinde karşılaştığı Andy Murray'i 7-6, 4-6 ve 6-0'lık setlerle yenerek şampiyon olan Novak Djokovic, saha içinde olduğu kadar saha dışında da ne yaptığını bilen bir isim. Miami Open finalinde karşılaştığı Andy Murray'i 7-6, 4-6 ve 6-0'lık setlerle yenerek şampiyon olan Novak Djokovic, saha içinde olduğu kadar saha dışında da ne ya

Miami Masters finalinde Andy Murray'ı mağlup eden Djokovic, maç sırasında ürküttüğü top toplayıcı çocuktan bir video aracılığı ile özür diledi. Miami Open finalinde karşılaştığı Andy Murray'i 7-6, 4-6 ve 6-0'lık setlerle yenerek şampiyon olan Novak Djokovic, saha içinde olduğu kadar saha dışında da ne yaptığını bilen bir isim. Miami Açık tenis turnuvasında şampiyon Novak Cokoviç oldu. Dünya bir numarası Cokoviç, finalde Endi Möri'yi 2-1 mağlup etti ve kupayı kaldırdı. Miami Masters finalinde Andy Murray'ı yenen Djokovic, maç esnasında korkuttuğu top toplayıcı çocuktan bir video aracılığı ile özür diledi. Bu jest çocuğu muhtemelen çok sevindirmiştir.

Miami Open finalinde karşılaştığı Andy Murray’i 7-6, 4-6 ve 6-0’lık setlerle yenerek şampiyon olan Novak Djokovic, saha içinde olduğu kadar saha dışında da ne yaptığını bilen bir isim.

Öyle ki, maç esnasında bir pozisyonda heyecanına kapılan Djokovic, antrenörüne çıkışırken kendisine havlu getiren çocuk arada kalmış ve irkilmişti. Eurosport’ta yer alan habere göre, Novak Djokovic de bu görüntüler için rahatsızlık duyarak bir özür videosu paylaştı.

Sözlerine Miami’de geçirdiği iyi zamandan bahsederek başlayan Djokovic, kendisinin de bir baba olduğunun altını çizerek o çocuğu sarsmak sitemediğini belirtti ve hem çocuktan hem ailesinden özür diledi.