Doğmamış Bebeğe Don Biçtiler!

Doğmamış Bebeğe Don Biçtiler!
Hollandalı bir gazetecinin “Doğacak oğlunun ismi Mehmet olur mu” sorusuna “O zaman görürsünüz” diyen, Sneijder, “Türkiye için oynar mı” ifadesini ise “Onu bilemiyorum” diye yanıtladı.Sneijder'in oğlunun ismi Mehmet mi olacak? Hollandalı bir gazetecinin “Doğacak oğlunun ismi Mehmet olur mu” sorusuna “O zaman görürsünüz” diyen, Sneijder, “Türkiye için oynar mı” ifadesini ise “Onu bilemiyorum” diye yanıtladı. Hollandalı bir gazetecinin “Doğacak oğlunun ismi Mehmet olur mu” sorusunu cevaplayan Sneijder, “Türkiy

Hollandalı bir gazetecinin “Doğacak oğlunun ismi Mehmet olur mu” sorusuna “O zaman görürsünüz” diyen, Sneijder, “Türkiye için oynar mı” ifadesini ise “Onu bilemiyorum” diye yanıtladı.Sneijder'in oğlunun ismi Mehmet mi olacak? Hollandalı bir gazetecinin “Doğacak oğlunun ismi Mehmet olur mu” sorusuna “O zaman görürsünüz” diyen, Sneijder, “Türkiye için oynar mı” ifadesini ise “Onu bilemiyorum” diye yanıtladı. Hollandalı bir gazetecinin “Doğacak oğlunun ismi Mehmet olur mu” sorusunu cevaplayan Sneijder, “Türkiye için oynar mı” ifadesini ise “Onu bilemiyorum” diye yanıtladı.

Galatasaray’da gösterdiği başarılı performansın yanı sıra Hollanda Milli Takımı’nı da sırtlayan Wesley Sneijder, Türkiye’ye olan sevgisini maç sonu röportajı ile bir kez daha ortaya koydu.

 

Hollanda’nın hazırlık karşılaşmasında İspanya’yı 2-0 mağlup ettiği maçta bir de asist yapan Sneijder, 90 dakika sonunda ülke basınına konuştu. Baba adayı Sneijder’e, spiker Hans Kraay, “Sneijder oğlunun adı yoksa Mehmet mi olacak?” diye sordu. Sneijder ise gülerek “ Onu o zaman görürüz” yanıtı verdi. Ardından Hollandalı spiker “ Wesley, Türkiye’ye çok seviliyorsun. Oğlun Türkiye’de mi doğacak” sorusunu yöneltti.

 

“BİRKAÇ YIL DAHA”

 

Sneijder bu soru üzerine “Hayır o benim gibi Utrecht’te doğacak” dedi. Bu kez Hans Kraay “Yeni doğacak oğlun Mehmet Sneijder, Türkiye için oynar mı?” diye sordu. Sneijder ise tebessüm ederek “Onu bilmiyorum” dedi. Yıldız futbolcunun eşi Yolahthe Cabau ise “Birkaç yıl daha İstanbul’da kalmanın planlarını yapıyoruz. Çocuğum İstanbul’da yetişecek” ifadelerini kullandı.