Duygun Yarsuvat Adeta Kan Kustu!

Duygun Yarsuvat Adeta Kan Kustu!
Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat,yöneticiler Abdurrahim Albayrak ve Ali Dürüst'e destekverdi. Yarsuvat, iki yönetici hakkında serteleştirilerde bulunan 2. başkan Hamdi Yasaman'a tepkigösterdi. Son aylarda kamuoyuna verdiğidemeçlerde “Başkan ile aynı fikirde değilim” diyen Hamdi Yasaman'ın bu tavrı Galatasaray Başkanı'nı kızdırdı. Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat, taraftara mesajyolladı vesezon sonunda 4. yıldızı takan tarafın kendileri olacağını iddia etti. Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat, 2. Başk

Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat, yöneticiler Abdurrahim Albayrak ve Ali Dürüst'e destek verdi. Yarsuvat, iki yönetici hakkında sert eleştirilerde bulunan 2. başkan Hamdi Yasaman'a tepki gösterdi. Son aylarda kamuoyuna verdiği demeçlerde “Başkan ile aynı fikirde değilim” diyen Hamdi Yasaman'ın bu tavrı Galatasaray Başkanı'nı kızdırdı. Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat, taraftara mesaj yolladı ve sezon sonunda 4. yıldızı takan tarafın kendileri olacağını iddia etti. Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat, 2. Başkan Hamdi Yasaman'ı eleştirdi. Duygum Yarsuvat, " “Florya'dakiler Abdurrahim'i tanıyor ve itimatları sonsuz. Acaba bu eleştirileri getirenler Florya'ya gitti mi? Giderse nasıl karşılanır ve neler olur? Galatasaray'da istifa krizi gündemden düşmüyor. Galatasaray Yönetim Kurulu'nda seçim tartışması çıktı, başkan Duygun Yarsuvat ile ikinci başkan Hamdi Yasaman restleşti.

Son aylarda kamuoyuna verdiği demeçlerde Başkan ile aynı fikirde değilim" diyen Hamdi Yasaman'ın bu tavrı Galatasaray Başkanı'nı kızdırdı. TFF'ye yapılan itiraz, Fenerbahçe derbisi öncesindeki zıt demeçler ve ibra oylaması ile alakalı görüşlerinde Yarsuvat'ın aksi fikir bildiren Hamdi Yasaman, toplantıda Başkan Duygun Yarsuvat'ın tepkisi ile karşılaştı.

 

İpler gerildi

Geçtiğimiz hafta Sportif AŞ toplantısında da Abdurrahim Albayrak ve Ali Dürüst ile tartışan Yasaman, bu ikiliye, "Fatih Terim, Ali Dürüst ve Abdurrahim Albayrak... Galatasaray'ı siz bu hale getirdiniz" diye çıkıştı. Albayrak ve Dürüst de, Yasaman'a "2 sene üst üste şampiyon olduk. O takıma transfer yapmasak ne olurdu? Şampiyonlar Ligi gelirleri ve başarılar nasıl geliyor" diye tepki gösterdi. Yasaman, salı günkü yönetim kurulu toplantısında da muhalif görüşlerini aktarınca başkan Yarsuvat ile arasında gerilim yaşandı. Duygun Yarsuvat "Sürekli 'Başkan ile aynı görüşte değilim' diyorsun. Medyaya demeçler veriyorsun. Madem öyle, madem benimle aynı görüşte değilsin istifa et. Hemen istifa mektubunu yaz" dedi.