Efsane İsim Hagiden Şoke Eden Bomba Gelişmeler!

Efsane İsim Hagiden Şoke Eden Bomba Gelişmeler!
Galatasaray'ın efsane futbolcusu Gheorghe Hagi, Romanya'nın Prosport Gazetesi'ne en iyi 11'ini açıkladı. Galatasaray'ın efsane futbolcusu Gheorghe Hagi, Romanya'nın Prosport Gazetesi'ne en iyi 11'ini açıkladı. Hagi'nin efsane 11'i! Teknik direktör olarak Johan Cruyff'u seçen Gheorghe Hagi, kaleye Galatasaray 'dan takım arkadaşı Claudio Taffarel'i koydu. Galatasaray'ın efsanesi Hagi gönlündeki ilk 11'i açıkladı! Galatasaray'ın efsane futbolcusu Gheorghe Hagi, Romanya'nın Prosport Gazetesi'ne en iyi 11'ini aç

Galatasaray'ın efsane futbolcusu Gheorghe Hagi, Romanya'nın Prosport Gazetesi'ne en iyi 11'ini açıkladı. Galatasaray'ın efsane futbolcusu Gheorghe Hagi, Romanya'nın Prosport Gazetesi'ne en iyi 11'ini açıkladı. Hagi'nin efsane 11'i! Teknik direktör olarak Johan Cruyff'u seçen Gheorghe Hagi, kaleye Galatasaray 'dan takım arkadaşı Claudio Taffarel'i koydu. Galatasaray'ın efsanesi Hagi gönlündeki ilk 11'i açıkladı! Galatasaray'ın efsane futbolcusu Gheorghe Hagi, Romanya'nın Prosport Gazetesi'ne en iyi 11'ini açıkladı.

 Teknik direktör olarak Johan Cruyff’u seçen Gheorghe Hagi, kaleye Galatasaray ’dan takım arkadaşı Claudio Taffarel’i koydu. Efsane 10 numara , bu seçimiyle ilgili, "Galatasaray’da uzun süre birlikte oynadık. Çok iyi bir kaleci. O forma giydiğinde savunma da rahatlıyordu. Gerçek bir Brezilyalı. Kaleci olmasına rağmen harika bir tekniğe sahip" yorumunu yaptı.

 

Sarı-kımızılı takımda birlikte forma giydiği Gheorghe Popescu’yu yedeğe alması hakkında ise Hagi, "Vatandaşım olduğu için onu kadroya almadım. Kendisi benim kardeşim. Hem savunmada hem de orta sahada harika bir futbolcuydu" dedi.

 

Hagi'nin efsane 11'i şu isimlerden oluştu:

 

"Taffarel, Jorginho, Baresi, Hierro, Maldini, Guardiola, Zidane, Figo, Maradona, Gullit, Van Basten."

 

Karpatların Maradonası, yedek kulübesine ise Schmeichel, Popescu, Redondo, Romairo ve Giggs'i aldı.