Emenike Chelsea'ya mı?

Emenike Chelsea'ya mı?
Emenike Chelsea'ya mı?Emenike Chelsea'atransfer olacakhaberleri gündemi salladı!Emenike Chelsea'ya mı transfer olacak?Emenike'nin rotası Primier Lig!Kaçırdığı goller ve performansı ile eleştiri oklarının birtürlü üzerinden eksin olmadığı Nijerya'lı Emenike ayrılık kararı almış.Son Beşiktaş derbisinde taraftarla sorun yaşayan Emenike Ada yolcusu olabilir.

Emenike Chelsea'a transfer olacak haberleri gündemi salladı! Emenike'nin rotası Primier Lig!Kaçırdığı goller ve performansı ile eleştiri oklarının birtürlü üzerinden eksin olmadığı Nijerya'lı Emenike ayrılık kararı almış.Son Beşiktaş derbisinde taraftarla sorun yaşayan Emenike Ada yolcusu olabilir.

Sezon sonunda Fenerbahçe'ye veda etmeyi kafasına koyan Nijeryalı yıldızın, menajeri Erdem Konyar ile Londra'da bir araya geldiği ve kulüp arayışlarında bulunduğu belirtildi. Afrika basını da Fenerbahçe'de mutlu olmayan Emenike'nin ayrılma konusunda kararlı olduğunu, oyuncunun önümüzdeki sene İngiltere'ye gitmesine kesin gözüyle bakıldığını yazdı. Bu arada Emenike'yle bir görüşme gerçekleştiren İsmail Kartal'ın, "Kalan 9 haftada sana çok ihtiyacım var" diyerek Nijeryalıyı motive etmeye çalıştığı belirtildi.