Emenike Skandalı Dur Durak Bilmiyor Bomba Gelişmeler!

Emenike Skandalı Dur Durak Bilmiyor Bomba Gelişmeler!
Fenerbahçe'nin genç yıldızı Beşiktaş derbisinde sahaya ilk 11'de çıkarken zaman zaman taraftardan sert tepkiler aldı. Dün akşam oynanan derbi maçında Fenerbahçe oyuncularından Emenike'ye gönderme yapan taraftar nenden bu kadar kızgın. Tribünden yükselen sesler ile öfkelenen Emenike sahayı terk etti. Tribünler ile Emenike arasındaki gerginliğin sebebi nihai haftalarda giderek yükseliyordu. Sarı-lacivertli tribünlerin fena oynamasına karşın sahada kalan Nijeryalı forvete kızgınlıklarının sebebi ise umursamaz

Fenerbahçe'nin genç yıldızı Beşiktaş derbisinde sahaya ilk 11'de çıkarken zaman zaman taraftardan sert tepkiler aldı. Dün akşam oynanan derbi maçında Fenerbahçe oyuncularından Emenike'ye gönderme yapan taraftar nenden bu kadar kızgın. Tribünden yükselen sesler ile öfkelenen Emenike sahayı terk etti. Tribünler ile Emenike arasındaki gerginliğin sebebi nihai haftalarda giderek yükseliyordu. Sarı-lacivertli tribünlerin fena oynamasına karşın sahada kalan Nijeryalı forvete kızgınlıklarının sebebi ise umursamaz tavırları oldu. Fenerbahçe'nin genç yıldızı Beşiktaş derbisinde sahaya ilk 11'de çıkarken zaman zaman taraftardan sert tepkiler aldı. Dün akşam oynanan derbi maçında Fenerbahçe oyuncularından Emenike'ye gönderme yapan taraftar nenden bu kadar kızgın. Tribünden yükselen sesler ile öfkelenen Emenike sahayı terk etti.

Tribünler ile Emenike arasındaki gerginliğin sebebi nihai haftalarda giderek yükseliyordu. Sarı-lacivertli tribünlerin fena oynamasına karşın sahada kalan Nijeryalı forvete kızgınlıklarının sebebi ise umursamaz tavırları oldu. Puan kaybedilen Trabzonspor, Akhisar ve Konya maçlarında Emenike 'laubali' davrandığı için inanılmaz goller kaçırmıştı. Beşiktaş maçının 13. dakikasında da karşı karşıya kaldığı yüzde 100'lük pozisyonda topu tribünlere yollayınca taraftarın sabrı taştı.

 

BiLiC iLE DE TARTIŞTI

Emmanuel Emenike ilk yarı bitiminde soyunma odasına giderken 'barut' gibiydi. Öyle ki Beşiktaş'ın teknik direktörü Slaven Bilic ile de ağız dalaşına girdi. Siyah-beyazlı futbolcular araya girerek olayların büyümesini engelledi.