Emenike Skandalı Dur Durak Bilmiyor!

Emenike Skandalı Dur Durak Bilmiyor!
Emmanuel Emenike, Beşiktaş maçında taraftarla yaşadığı krizin ardından hafta boyunca konuşuldu. Kritik Çaykur Rizespor maçında İsmail Kartal'ın Emenike'ye ilk 11'de yer verip vermeyeceği ise merak konusuydu. Kritik Çaykur Rizespor maçında İsmail Kartal'ın Emenike'ye ilk 11'de yer verip vermeyeceği ise merak konusuydu. İsmail Kartal her fırsatta bu olayı kapattıklarını ve Emenike'nin takımın bir parçası olduğunu ifade ediyor. İsmail Kartal, Mahmut Uslu ve İlhan Ekşioğlu, Nijeryalı golcünün mental açıdan maçl

Emmanuel Emenike, Beşiktaş maçında taraftarla yaşadığı krizin ardından hafta boyunca konuşuldu. Kritik Çaykur Rizespor maçında İsmail Kartal'ın Emenike'ye ilk 11'de yer verip vermeyeceği ise merak konusuydu. Kritik Çaykur Rizespor maçında İsmail Kartal'ın Emenike'ye ilk 11'de yer verip vermeyeceği ise merak konusuydu. İsmail Kartal her fırsatta bu olayı kapattıklarını ve Emenike'nin takımın bir parçası olduğunu ifade ediyor. İsmail Kartal, Mahmut Uslu ve İlhan Ekşioğlu, Nijeryalı golcünün mental açıdan maçlara hazır olması için çabalıyor. Hayati önem taşıyan Beşiktaş derbisinde taraftarların 'Sow' tezahüratlarına sinirlenip olay çıkaran Emmanuel Emenike'nin cezası belli oldu.

Fenerbahçe'de kangrene dönen Emmanuel Emenike vakası karara bağladı. Beşiktaş derbisinde yaşanan olayların ardından sarı-lacivertli tribünlerin 'istenmeyen adam' ilan ettiği Nijeryalı golcünün menajeri Erdem Konyar'la Genel Sekreter Mahmut Uslu arasında gerçekleşen zirveden “Sezon sonuna kadar destek” kararı çıktı. Yönetim, Emenike'den geri kalan 9 haftada sadece işine konsantre olmasını ve hiçbir şekilde konuşmamasını isterken, oyuncuya her türlü desteğin verileceğini belirtti. Buna karşın Emenike'nin sezon sonunda satılması da kesinlik kazandı. Bu arada Emenike'nin “Bundan sonra tek hedefim şampiyonluk, sonrasında ne olacağını bende bilmiyorum. Şimdi bunları düşünmek de istemiyorum” dediği öğrenildi.