Emenike Skandalında Dur Durak Bilinmiyor Bomba Gelişmeler!

Emenike Skandalında Dur Durak Bilinmiyor Bomba Gelişmeler!
Emmanuel Emenike'nin devre arası stattan ayrılması tartışmalara neden oldu. Fenerbahçe'nin sorunlu oyuncusu Emenike'nin stadı terk etmesi, "Doping kontrolüne girmediği için ceza alır mı?" sorusunu akıllara getirdi. Emenike'nin devre arasında stattan ayrılmasının yankıları sürüyor! Nijeryalı oyuncunun tavrı, Dopingle Mücadele Talimatı açısından da tartışma yarattı. Emenike'nin dönem arasında stattan ayrılmasının yankıları sürüyor! Nijeryalı oyuncunun tavrı, Dopingle Mücadele Talimatı açısından da münakaşa ya

Emmanuel Emenike'nin devre arası stattan ayrılması tartışmalara neden oldu. Fenerbahçe'nin sorunlu oyuncusu Emenike'nin stadı terk etmesi, "Doping kontrolüne girmediği için ceza alır mı?" sorusunu akıllara getirdi. Emenike'nin devre arasında stattan ayrılmasının yankıları sürüyor! Nijeryalı oyuncunun tavrı, Dopingle Mücadele Talimatı açısından da tartışma yarattı. Emenike'nin dönem arasında stattan ayrılmasının yankıları sürüyor! Nijeryalı oyuncunun tavrı, Dopingle Mücadele Talimatı açısından da münakaşa yarattı. Fenerbahçe'de Emenike'nin taraftarla yaşadığı krizin ardından devre arasında stadı terk etmesi doping kontrolüyle ilgili tartışmaları beraberinde getirdi. Fenerbahçe'de karşılaşma sonrası doping testine Meireles ve Mehmet Topuz girdi

Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki olaylı derbiye damgasını vuran isim Emmanuel Emenike'ydi. Haftalardır gol atamadığı için stresli olan ve taraftarın tepkisini alan Nijeryalı santrfor, ilk yarıda sahayı terk etmeye çalışmıştı. Emenike, İsmail Kartal'ın iknasıyla sahaya geri dönmüştü.

 

Nijeryalı yıldız ise ikinci yarıya çıkmamış ve Şükrü Saracoğlu Stadı'nı terk etmişti. Bu gelişme sonrası, "Doping kontrolünden kaçtı muamelesi görür mü, ceza alır mı?" gibi sorular akıllara gelmişti.

 

Talimatlara göre ise Emenike'nin ceza alma ihtimali düşük. Çünkü talimatlara göre mücadelenin devre arasında her iki takımdan da doping kontrolüne girecek oyuncular belirleniyor. Emenike'nin de bu oyuncular belirlendikten sonra stadı terk ettiği ifade ediliyor.

 

Ayrıca belirlenen iki oyuncunun yerine yedekler tespit ediliyor. Bu şartlarda Emenike'nin stadı terk etmesinin kendisi ve Fenerbahçe açısından herhangi bir sıkıntı yaratmayacağı ifade ediliyor.