Emre Belözoğlu Skandalında Dur Durak Bilinmiyor

Emre Belözoğlu Skandalında Dur Durak Bilinmiyor
Yıldız futbolcu Emre Belözoğlu'nun menajeri, Aziz Yıldırım'la statta bir araya geldi. Görüşmede 2 yıllık sözleşme üzerinde uzlaşıldı. Başkan, Emre'nin futbolu bıraktıktan sonra sportif direktör olmasına sıcak baktığını da belirtti. Sezon sonu sözleşmesi bitecek Emre Belözoğlu şampiyon olup, elini güçlendirdikten sonra Fenerbahçe ile masaya oturmayı hedefliyor. Yıldız futbolcunun menajeri, Aziz Yıldırım'la statta bir araya geldi. Görüşmede 2 senelik sözleşme üzerinde uzlaşıldı. Başkan, Emre'nin futbolu bırak

Yıldız futbolcu Emre Belözoğlu'nun menajeri, Aziz Yıldırım'la statta bir araya geldi. Görüşmede 2 yıllık sözleşme üzerinde uzlaşıldı. Başkan, Emre'nin futbolu bıraktıktan sonra sportif direktör olmasına sıcak baktığını da belirtti. Sezon sonu sözleşmesi bitecek Emre Belözoğlu şampiyon olup, elini güçlendirdikten sonra Fenerbahçe ile masaya oturmayı hedefliyor. Yıldız futbolcunun menajeri, Aziz Yıldırım'la statta bir araya geldi. Görüşmede 2 senelik sözleşme üzerinde uzlaşıldı. Başkan, Emre'nin futbolu bıraktıktan akabinde sportif direktör olmasına sıcak baktığını da ifade etti . Fenerbahçe Yönetimi, kaptan Emre Belözoğlu ile 1 yıl daha devam etme kararı aldı.Mayıs ayındaki kongreye kadar transfer görüşmelerini donduran sarı-lacivertliler bu tarihten sonra resmen çalışmalara başlayacak.

Mayıs ayında kontratı bitecek olan Fenerbahçe'nin kaptanı Emre Belözoğlu fikrini değiştirmedi ve 2 yıl daha futbol oynamak istiyor. Belözoğlu yönetimle masaya oturmak için sezon sonunu bekliyor. Ligi şampiyon tamamlayarak yönetimle görüşmeyi planlayan Emre Belözoğlu, “Sportif Direktör ol” önerisine ise sıcak bakmıyor.

 

Oyuncunun en az 2 yıl daha futbol oynamak istediğini ifade eden menajeri Ahmet Bulut “Emre’nin hedefi önce şampiyonluk ardından yeni sözleşme için Fenerbahçe ile masaya oturmak” dedi. (futbolarena)