Erman Toroğlu ve Ahmet Çakar'a Şok Üstüne Şok Çifte Şok!

Erman Toroğlu ve Ahmet Çakar'a Şok Üstüne Şok Çifte Şok!
Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği dün yenibaşkanını seçti. Mevcut MHK Başkanı Yusuf Namoğlu ile Erman Toroğlu, Ahmet Çakar ve Mustafa Çulcu kongreye katılamadı. Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği yenibaşkanlıkseçiminde dün büyük bir şokyaşandı. Ahmet ÇAKAR, Erman TOROĞLU, Mustafa ÇULCU gibi isimlerdelegelikten atıldı. Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği dün yeni başkanınıseçti. Mevcut MHK Başkanı Yusuf Namoğlu ile Erman Toroğlu, Ahmet Çakar ve Mustafa

Erman Toroğlu ile Ahmet Çakar'a Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneğin'den kovulma şoku. Mevcut MHK Başkanı Yusuf Namoğlu ile Erman Toroğlu, Ahmet Çakar ve Mustafa Çulcu kongreye katılamadı. Çünkü delegelikten atılmışlardı. Aynı şekilde, Türk hakemliğinin uluslararası arenadaki Cüneyt Çakır da, davet edilmediği için kongreye katılamadı. TFFHGD kongresinde, MHK Başkanı Namoğlu ile Erman Toroğlu, Ahmet Çakar, Metin Tokat ve Özcan Oal, delegelikten çıkarıldığı için oy kullanamadı. Uluslararası arenada Türk hakemliğinin gururu olan Cüneyt Çakır da 'delege olamadığı için' kongreye davet edilmedi ve doğal olarak, kendi derneğinin seçiminde oy kulanamadı.

Mevcut MHK Başkanı Yusuf Namoğlu ile Erman Toroğlu, Ahmet Çakar ve Mustafa Çulcu kongreye katılamadı. Çünkü delegelikten atılmışlardı. Aynı şekilde, Türk hakemliğinin uluslararası arenadaki Cüneyt Çakır da, davet edilmediği için kongreye katılamadı.

 

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği'nin (TFFHGD), dün Ankara'da yapılan Olağan Genel Kurul Toplantısı sonucunda, Abdurrahman Arıcı yeniden başkanlığa seçildi. Arıcı, 422 delegenin 388'inin oyunu alırken, kongrede son derece ilginç olaylar yaşandı...

 

Halen Türkiye Futbol Federasyonu'nda Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanlığı görevini yürüten, yani bütün hakemlerin amiri konumundaki Yusuf Namoğlu, delegelikten atıldığı için toplantıya davet edilmedi. Üstelik Namoğlu, bu derneğin 'kurucu başkanı' unvanına sahip. Aynı şekilde, Namoğlu gibi MHK Başkanlığı yapmış olan Mustafa Çulcu ile Erman Toroğlu, Ahmet Çakar, Metin Tokat ve Özcan Oal da delegelikten atıldıkları için kongreye katılamadı.Mustafa Çulcu, hem MHK'nin hem de TFFHGD'nin başkanlığını yapmış olmasına rağmen delegelikten atıldı.